Menu

Daszek Zadaszenie Łukowe Drzwi 160 x 120

Cechy produktu
  • Producent Metal-gum 
Opis

Daszek Łukowy 160cm x 120cm z poliwęglanu komorowego i aluminium.

D = 160cm

G = 120cm

Osłona Twoich Drzwi.
Zadaszenia chronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy nawet grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, by udzielić gwarancji.

Kompatybilność.

Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt wizualny i ochronny zadaszenia łukowe można zespajać z panelami/ściankami bocznymi, które ponadto posiadamy w sprzedaży w dwóch wymiarach o wysokościach 180cm i 130cm w kolorach identycznych do zadaszeń.

budowa.

W skład zadaszenia wchodzą listwy i wsporniki aluminiowe w kolorze brązowym. Wszystkie części malowane są proszkowo co wyklucza jakiekolwiek odbarwienia, rdzewienie itp. Pokrycie daszka stanowi płyta z poliwęglanu komorowego w kolorze brązowym. Do całego zestawu dołączane są wszelkie wymagane do konstrukcji kotwy i śruby.

Promienie UV.
Zadaszenie ma filtr UV, co nie tylko uodparnia samo zadaszenie na przebarwienia w wyniku działania promieniowania słonecznego,głównie chroni przed nim subtelna powlokę drzwi.

Montaż.
Dzięki starannej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu mistrzowskiego personelu w celu montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch.

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, jednak w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam podczas opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani trosce oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu w trakcie srogiej zimy.Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo w dodatku pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane mają certyfikaty CE.

Galeria.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: jangun9500

gg: 44597787

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.