Menu

Daszek Zadaszenie Systemowe Drzwi Modern 300x080

Cechy produktu
  • Producent Metal-gum 
Opis

Daszek nad Drzwi Zadaszenie innowacyjne 300x80x25 z poliwęglanem komorowym do samodzielnego konstrukcji.

D = 300cm

G = 80cm

W = 25cm

System Łączenia.
Zadaszenia te można stosować, jako pojedyncze o szerokości np. 120cm i łączone modułami. Rozwiązanie takie pozwala uzyskać dowolną długość zadaszenia (połączenie dowolnej ilości segmentów ze sobą z dodatkowa możliwością docięcia na wymagany rozmiar np. 453cm), co sprawia, że daszek ten jest świetnym wyborem do zadaszenia balkonu, lub tarasu.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia bronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy choćby grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, żeby udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


(więcej w galerii na dole strony)

budowa.
Zadaszenie składa się z zestawu wsporników poliwinylowych o nad wyraz wysokiej, jakości i wytrzymałości przystępnych w kolorze szarym, albo czarnym, płyty z poliwęglanu komorowego o grubości 6mm, zestawu listew aluminiowych, wkrętów do połączenia wsporników z listwami aluminiowymi, kotew o długości 10cm do montażu daszka do ściany. W przypadku montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o innych długościach.

Promienie UV.
Zadaszenia mają filtr UV, co nie tylko uodparnia samo zadaszenie na przebarwienia w wyniku działania promieniowania słonecznego,przede wszystkim broni przed nim delikatna powlokę drzwi.

Montaż.
Dzięki skrupulatnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu mistrzowskiego personelu w celu konstrukcji. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch.

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, lecz w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam w trakcie opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani dbałości oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu w trakcie srogiej zimy.

Najpopularniejsze konfiguracje.

Poniżej przedstawione najpopularniejsze wizualizacje ze wspornikami progresywnymi.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo w dodatku pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane posiadają atesty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W pakiecie zapewniamy cały pakiet akcesoriów do montażu zadaszenia, tak abyś nie musiał dodatkowo odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Wsporniki progresywne do wyboru w odcieniu czarnym albo szarym.

Płyty z poliwęglanu komorowego.Posiadamy szeroki wybór płyt z poliwęglanu komorowego w następujących kolorach:

klarowny, Brązowy(Dymiony), Niebieski, Czerwony, Żółty, Zielony, Błękitny

klasyczne zadaszenie systemowe drzwi 300 × 80

Zadaszenie drzwi balkonowych efektywną ochronę przed opadami atmosferycznymi i słońcem – w tym promieniowaniem UV. Co więcej, powłoka ochronna znajdująca się na proponowanych przez nasz sklep modelach, uniemożliwia także przebarwieniom samego zadaszenia.

W naszym asortymencie znaleźć można równocześnie modele klarowne, jak i barwne, m.in. Brązowe dymione, niebieskie, czerwone, żółte, zielone i błękitne, dzięki temu dostosowanie zadaszenia do każdego typu elewacji i drzwi nie sprawi obszerniejszych problemów.

pokaźnym atutem naszej oferty jest możliwość wyboru daszków o dowolnej długości – proponowane przez nas zadaszenie składa się z modułów, które można ze sobą i przycinać w taki sposób,otrzymać odpowiedni wymiar.

Systemowe zadaszenie Modern

W zakupionych w naszym sklepie kompletach znajdują się wszystkie elementy niezbędne do konstrukcji: wsporniki poliwinylowe wysokiej jakości i wytrzymałości, płyta z poliwęglanu komorowego o grubości 6 mm, listwy aluminiowe, wkręty do połączenia wsporników z listwami oraz kotwy o długości 10 cm do montażu daszka do ściany.

Nasze zadaszenia balkonów są tak skonstruowane, aby maksymalnie uprościć ich instalację. Tradycyjne zadaszenie systemowe z naszej oferty znamionuje się nieskomplikowanym i bezproblemowym montażem. Nie jest potrzebne angażowanie fachowców – starczy godzina albo dwie, aby dokonać samodzielnego montażu, wykonując zalecenia zawarte w dołączonej instrukcji. W przypadku montowania daszka na ścianie ocieplonej styropianem warto wyposażyć się w kotwy o innych długościach, ponieważ typowy rozmiar tych części może być niewystarczający.

Czyszczenie i konserwacja

tradycyjne daszki nad drzwi balkonowe można czyścić wodą pod ciśnieniem, chociaż w większości przypadków – w zależności od miejsca zamontowania, daszek czyścić się będzie sam, w trakcie opadów deszczu. Zadaszenie nie wymaga żadnej konserwacji – starczy ewentualne usuwanie nadmiernej ilości śniegu podczas srogiej zimy, aby nie przeciążać daszku.

Na wszystkie produkty z naszej oferty udzielamy dwuletniej gwarancji. Mają Państwo dodatkowo prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: jangun9500

Galeria.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.