Menu

Uniwersalna moskitiera na wózek dziecięcy Chicco. Moskitiera do wózka.

Cechy produktu
  • Producent Chicco 
Opis
Uniwersalna moskitiera na wózek Chicco - uchroń swoje dziecko przed komarami i innymi insektami!

Zapewnij swojemu dziecku sprawną ochronę podczas spaceru, zastosuj produktywne rozwiązanie czyli uniwersalną moskitierę na wózek. Moskitiera do wózka na komary i inne owady z powodzeniem zabezpieczy Twoją pociechę przed niepożądaną aktywnością insektów, które przenoszą rozmaite groźne choroby, dlatego tak ważne jest by zapewnić swemu dziecku odpowiednią ochronę w trakcie spaceru. Nie musisz już obawiać się o atak komarów iż do wózka wleci osa. Żadna mucha też nie obudzi już Twojego maluszka.
Uniwersalna moskitiera Chicco to specjalnie wytwarzana siatka, która dostosowuje się do większości typów spacerówek i gondoli sprawnie broniąc nasze pociechy przed krwiopijcami. Chicco to szanowana, włoska producent zajmująca się pomiędzy innymi produkcją wszelkiego typu repelentów i środków ochrony przed insektami dla dzieci. Lata doświadczeń, oddanie i intuicja zaowocowały opracowaniem najkorzystniejszych rozwiązań ochrony dla dzieci takich jak moskitiera na wózki spacerowe.


właściwości

- wytworzona z najlepszej jakości materiałów
- Niesamowicie lekka i elastyczna
- pasuje do większości typów wózków
- Bezpieczna - ochrona bez użycia środków chemicznych
- produktywnie broni przed insektami podczas spacerów
- łatwa w mocowaniu dzięki elastycznemu ściągaczowi na brzegach
- W pakiecie z czarnym pokrowcem usprawniająca przechowywanie


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.