Menu

Stopka do wszywania zamków krytych - chwytacz rotacyjny 7mm

Cechy produktu
  • Producent Janome 
Opis
Stopka do wszywania zamków krytych (200333001)

Dzięki tej stopce wszyjesz zamek tak, iż na prawej stronie będzie on właściwie niewidoczny, a Twoja bluzka, sukienka, spódniczka, choćby spodnie czy poszewki na poduszki będą wyglądały bardzo elegancko. Trudno o ulepszoną stopkę do wszywania zamków krytych. Dlaczego? Ma ona bardzo precyzyjnie wyprofilowane rowki, do których wsuwa się ząbki zamka (tuż przed przeszyciem ząbki są delikatnie odginane). W dodatku można też wykonać korektę pozycji igły. Oznacza to, że już za pierwszym razem jesteśmy w stanie uzyskać nieprzeciętny efekt wszycia zamka.

Niewielkich wymiarów stopka jest metalowa, a co z tego wynika bardzo solidna i trwała. Nie ma w niej elementów, które mogłyby zostać uszkodzone. Mocowanie i podmiana stopki są wyjątkowo proste dzięki kompatybilności z systemem Matic.


pasuje do maszyn:

  • Janome: 525S, 625E, 60707, DXL603, QXL605, TXL607 oraz wielu innych.
  • Elna: 320, 340, 550, 560, 570, 580, LOTUS 2 i wielu innych.

W naszym sklepie wynajdziesz dodatkowo dużo innych stopek do przeróżnych zastosowań, igieł i szpulek i akcesoriów do szycia.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.