Menu

Aladdin - FRESCO TWIST&GO Butelka stal nierdzewna 0,6 L

Cechy produktu

  • Producent Aladdin 

Opis

Aladdin to marka, która zdobyła rozpoznawalność, a także podziw wśród klientów na całym świecie. Firma działa od ponad stu lat, a niezwykłą popularność zyskała dzięki lunchboxom z popularnymi postaciami Supermana, Myszki Miki czy Rodziny Jetsonów.

Produkty producenta Aladdin asygnowane są dla osób, które chcą posiadać za każdym razem przy sobie świeży posiłek albo ciepły napój. Marka wpisując się we współczesne trendy wykorzystuje sprawdzone materiały, które są nieszkodliwe dla ludzi i przyrody.

Dzięki progresywnym możliwościom firma Aladdin minimalizuje wpływ swojej działalności na środowisko naturalne i propaguje zdrowy styl życia. Ideą przewodnią Aladdin'a jest zapewnienie wygody osobom, które nie lubią przebywać nieprzerwanie w jednym miejscu.

Produkty wytworzone z najwyższą dokładnością towarzyszą miłośnikom aktywnego trybu życia. Butelka do wody umożliwi nam nawadnianie dwoma rodzajami napojów. Gdziekolwiek jesteśmy. Wykonanie inspirowane jest kształtem konwencjonalnej butelki,wyposażonej w dwa gwinty.

Pierwszy jest wąski i posiada nakrętkę, a drugi obszerny, odkręcany przy pomocy górnej części. Obszerny otwór pozwala na dorzucenie lodu, cytryny albo innych ulubionych dodatków. Wykonanie z zastosowaniem rozwiązania Thermavac - podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej umożliwia utrzymanie zimnej temperatury do 8 godzin, a w sytuacji wody z lodem aż do 16 godzin.

Butelka posiada szczelne i poręczne zamknięcie, dzięki nakrętce. Ustnik jest wygodny, z łatwością się z niego pije. Towar można myć w zmywarce, a także nie zawiera BPA.atrybuty:-kolor: niebieski + krystaliczny + srebrny-rozmiary: 7.5 x 27.2 cm [śr.

x wys.]-materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne (SAN, PP), silikon.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Aladdin w Polsce. Nabywając w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.