Menu

GoPro El Grande - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent GoPro 

Opis

Uchwy został zaopatrzony w regulację długości od 38 do 97 cm. Umożliwia użycie kamer sportowych GoPro pod niemal dowolnym kątem umożliwiając tworzenie niepowtarzalnych tworzyw. Akcesorium sprawdzi się rewelacyjnie w rękach wideoblogerów, do nagrywania wydarzeń, na których znajdują się wielkie grupy ludzi, np.

w trakcie koncertów albo do rejestrowania wyczynów sportowych. W dodatku dolna część w okolicy uchwytu posiada gwint zezwalający na zamocowanie tyczki na statywie, gdzie będzie pełnić rolę kolumny centralnej.

Tyczka po złożeniu ma zaledwie 38 cm długości, dzięki czemu zmieści się do większości plecaków. Przegubowe mocowanie. Koniec uchwytu wyposażony jest w przegub, umożliwiający użytkownikowi dostosowanie ustawienia kamery do własnych potrzeb.

Użytkownik dostaje do wyboru dwie końcówki, jedną do konstrukcji kamer GoPro i drugą z giwntem statywowym 1/4", dzięki czemu możliwe jest zamonowanie wielu aparatów, kamer czy mocowań na smartfona....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.