Menu

Łóżko do masażu Physa Lyon Beige - beżowe - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent physa 

Opis

Łóżko do masażu beżowe Łóżko do masażu oferowane poprzez niemiecką markę Physa to świetne narzędzie pracy dla każdego fizjoterapeuty i masażysty. Prezentowane urządzenie charakteryzuje się trwałą konstrukcją, a zarazem dużą mobilnością.

dzięki czemu model PHYSA LYON BEIGE łatwo wyszuka się we wszystkich miejscach, gdzie wymagana jest regulacja wysokości i nachylenia, a więc w szczególności w salonach wellness i spa, kosmetycznych i gabinetach fizjoterapii.Łóżko kosmetyczne PHYSA LYON BEIGE – opis użyteczny stół do masażu firmy Physa stanowi wygodne i fachowe wyposażenie każdego salonu wellness & spa, studia kosmetycznego, a także gabinetu fizjoterapii.

Urządzenie odznacza się zarówno wytrzymałością, jak i mobilnością oraz wieloma funkcjami. Dzięki tym cechom model PHYSA LYON BEIGE jest trafny do wszystkich wymagających zabiegów. Przystępna obsługa – pilot zdalnego sterowania, pedał nożny Mobilność – kółka obracające się o 360° rozciągliwość – regulacja wysokości, kąta nachylenia oparcia trwałość – mocna budowa, obciążenie maksymalne 200 kg Estetyczność – mistrzowski wygląd, łatwość czyszczenia i konserwacji Stół do masażu PHYSA LYON BEIGE Pilot zdalnego sterowania i pedał nożny w pakiecie Obracające się o 360° gumowe koła z funkcją blokady Maksymalna nośność do 200 kg prosta i szybka regulacja wysokości 68 – 90 cm i pochylenie oparcia w zakresie 0 – 60°

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.