Menu

Masażer karku - szary

Cechy produktu

  • Producent physa 

Opis

Masażer karku - szary - 8 głowic Męczy Cię długa jazda samochodem? mnóstwo godzin spędzonych w pozycji siedzącej przed komputerem sprawia, że czujesz się spięty? firma Physa oferuje elektryczny masażer karku, dzięki któremu zrelaksujesz się w domu, biurze lub w czasie podróży.

przenośny model PHY-24NM-3 pozwoli cieszyć się odprężającym masażem w dowolnym miejscu bez konieczności odwiedzania fachowego salonu. Urządzenie wyprofilowano tak, aby pomóc rozluźnić napięte mięśnie szyi, ramion i pleców.

Łagodzi skutki stresu, a także pomaga rozluźnić napięte mięśnie karku i ramion 8 głowic poruszających się w dwóch kierunkach gwarantuje wyśmienity masaż idealne połączenie lekkości i użytecznego kształtu mobilny masażer z zasilaczem, a także adapterem do gniazda zapalniczki samochodowej Funkcja podgrzewania dla zwiększenia komfortu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.