Menu

Olimp Chela-Mag B6 Forte Mega Caps (60kaps)

Cechy produktu

  • Producent OLIMP 

Opis

Magnez nowej generacji w Mega Caps®!

Suplement diety z wysoko przyswajalną formę magnezu w postaci chelatu aminokwasowego Albion® (diglicynian magnezu) w powiększonej dawce, wzbogacony witaminą B6. W MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES®.

Dlaczego Chela-Mag B6® Forte?

perfekcyjnej jakości preparat uzupełniający niedobory magnezu, nagrodzony Złotym Medalem ALBION®, Nagrodą Profesorów Farmacji 2009 i Złotym Godłem Quality International 2009. Unikatowy i postępowy towar, zawierający chelat aminokwasowy magnezu ALBION® o wysokiej biodostępności i efektywności działania, potwierdzonej w badaniach naukowych.

Naukowe potwierdzenie skuteczności chelatu aminokwasowego magnezu ALBION®.

Badania naukowe udowodniły, iż magnez:

  • pomaga w korzystnym funkcjonowaniu mięśni,
  • przyczynia się do poprawnego funkcjonowaniea układu nerwowego,
  • uczestniczy w utrzymaniu poprawnych funkcji psychologicznych,
  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia,
  • uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów,
  • bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej,
  • zaangażowany jest w poprawny metabolizm energetyczny, a także pomaga w poprawnej syntezie białek.

Właściwą absorpcję magnezu z przewodu pokarmowego i jego dystrybucję w obrębie organizmu zagwarantuje fakt, iż występuje on w postaci najwyższej jakości chelatu aminokwasowego charakteryzującego się bardzo wysoką biodostępnością.

Chelat aminokwasowy magnezu Albion® jest w całości hipoalergiczny (nr patentu US 7,838,042), co jest stanowczo wyraźne z punktu widzenia bezpieczeństwa przyjmowania preparatu.

Badania naukowe potwierdzają wyższość chelatu aminokwasowego magnezu Albion® nad nieorganicznymi źródłami tego pierwiastka.

Badanie in vitro
Przyswajalność magnezu z diglicynianu jest kilkukrotnie wyższa aniżeli ze związków nieorganicznych jak tlenek, siarczan, węglan

MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® - TO WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA producenta OLIMP LABORATORIES. TO MY BYLISMY PIERWSI!

Oznaczenia "MEGA CAPS" i "MEGA CAPSULES" to znaki towarowe, które zostały zarejestrowane na rzecz firmy Olimp Laboratories w Urzędzie Patentowym RP jako pierwsze, stosownie od 2004 i 2006 roku. Na dodatek słowny znak towarowy „MEGA CAPS" poddany został procedurze międzynarodowej w 26 krajach na całym świecie i do tej pory został zarejestrowany w 17 krajach. Ponadto znaki towarowe słowno-graficzne MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® zostały poprzez nas zgłoszone do rejestracji w trybie międzynarodowym w wielu krajach, również poza Europą.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.