Menu

Olimp Gold Omega 3 D3+K2 Sport Edition (60kaps)

Cechy produktu

  • Producent OLIMP 

Opis

Serce odpowiedzialne jest za szereg procesów zachodzących w organizmie człowieka i uznawane jest za kluczowy organ decydujący nie tylko o zdolnościach sportowych lecz także o ogólnym stanie zdrowia. Serce tokonkretny mięsień który do pełnej wydajności wymaga adekwatnie zbilansowanej diety a także regularnej aktywności fizycznej.

Zdrowe serce z punktu widzenia osób aktywnych fizycznie ważne jest także z powodu odpowiedzialności, którą na spółkę z układem krwionośnym ponosi za odpowiednie dotlenienie mięśni w czasie treningu. Bez optymalnego natlenienia, mięsień nie ma szans na poprawny rozwój.

Dlatego również naukowcy Olimp Laboratories opracowali suplement diety Gold Omega 3 D3+K2 Sport Edition z kwasami EPA i DHA. Preparat ten cechuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych Omega 3, uzupełniony został ponadto wysoką ilością naturalnej witaminy K pochodzącej z natto występującej w najlepiej akumulującej się w organizmie i osiągającej największą stabilność we krwi formie menachinonu 7* (witamina K2).

Najwyższego gatunku, skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych, mianowany na 65% zawartość kwasów tłuszczowych Omega 3 uzupełnia dietę w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3. Komponenty artykułu i ich cechy Kwasy omega-3 EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy) przyczyniają się do poprawnego funkcjonowania serca (prawidłowe działanie występuje w sytuacji spożywania łącznie 250 mg EPA i DHA dziennie).

Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu korzystnego funkcjonowania układu krwionośnego - witamina K przyczynia się bowiem do prawidłowego krzepnięcia krwi, witamina D natomiast pomaga w utrzymaniu korzystnego poziomu wapnia we krwi.

Witamina D uczestniczy także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, przyczynia się do dobrego wchłaniania wapnia i fosforu, a także pomaga w korzystnym funkcjonowaniu układu wytrzymałościowego. Witamina K uczestniczy ponadto w utrzymaniu zdrowych kości.

*w kontraście do filochinonu (witaminy K1). Vitamin K–containing dietary supplements: comparison of synthetic vitamin K1 and natto-derived menaquinone-7. Schurgers L. 2007 komponenty: olej rybi (źródło kwasów Omega-3), menachinon (menachinon-7, otrzymywany z soi poprzez fermentację) – witamina K, D-alfa-tokoferol – witamina E, cholekalcyferol – witamina D, składniki otoczki (żelatyna, woda, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, barwnik – E 150d).

Uwaga: produkt może zawierać lecytynę sojową. Informacja żywieniowa 1 kapsułka RWS* Tłuszcz (olej rybi) (65% kwasów tłuszczowych Omega-3) 1000 mg - w tym: Kwas eikozapentaenowy (33% EPA) 330 mg - Kwas dokozaheksaenowy (22% DHA) 220 mg - Inne kwasy Omega-3 (10%) 100 mg - Witamina D (D3) 50 µg (2000 j.m.) 1000% Witamina K (K2) 50 µg 67% Witamina E (mg α-TE) 12 mg 100% Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka raz dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut różnorodnej diety. Zalecany jest stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci. Uwaga: w przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed wykorzystaniem preparatu skonsultować się z lekarzem. Nie stosować innych preparatów z witaminą D albo K.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Przeznaczenie: preparat dedykowany dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny Omega-3, a także w witaminy D i K.

artykuł w szczególności polecany osobom dbającym o korzystne funkcjonowanie serca i układu krążenia, a także troszczących się o utrzymanie zdrowych kości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.