Menu

physa Kręgosłup z miednicą męską - 76 cm - model anatomiczny PHY-SM-2 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent physa 

Opis

Kręgosłup z miednicą męską - model Physa Model marki Physa prezentujący kręgosłup wraz z miednicą powstał jako pomoc dydaktyczna do nauki anatomii ludzkiego ciała. Okaże się on nieocenionym wyposażeniem uniwersytetów, placówek badawczych i laboratoriów.

artykuł PHY-SM-2 pomoże także studentom lub uczniom lepiej zrozumieć budowę szkieletu czy przygotować się do egzaminu. W dodatku dzięki użytecznemu stojakowi posłuży jako model poglądowy w gabinecie ortopedy, położnej, fizjoterapeuty albo akupunkturzysty.Budowa kręgosłupa PHY-SM-2 ­– opis Niezwykła dbałość o i wysoka jakość wykonania sprawiają, iż model pokazuje wszystkie atrybuty standardowe dla kręgosłupa, a także miednicy dorosłego pana.

Każdy kręg składa się z trzonu, wyrostka kolczystego, wyrostków poprzecznych, nasady łuku i kanału kręgowego. Na modelu prosto zlokalizujesz część podstawną kości potylicznej, odcinek szyjny (dźwigacz C1, obrotnik C2 oraz kręgi C3-C7), piersiowy (Th1-Th12), lędźwiowy (L1-L5), kość krzyżową (S1) i kość guziczną (S2).

w dodatku pokazano rozkład nerwów rdzeniowych, tętnic kręgowych oraz krążki międzykręgowe. Zaznaczono na dodatek dyskopatię krążka między kręgami L4 i L5.Odwzorowanie rzeczywistych wymiarów (skala 1:1) lepsze zwizualizowanie faktycznej budowy kręgosłupa.

Jego długość wynosi ok. 76 cm. Stalowa budowa zagwarantuje produktowi elastyczność odpowiadającą naturalnym ruchom kręgosłupa oraz pozwala na demonstracje wad rozwojowych. Dzięki temu produkt nieprzeciętnie nadaje się do nauki ludzkiej anatomii, co zostało potwierdzone poprzez Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze.Trwały materiał PVC, z którego wykonano model, charakteryzuje się dużą twardością i odpornością na pękanie.

szczególnie poprawnie imituje ponadto fakturę kości, a przy tym jest nietrudny w czyszczeniu. Dzięki stojakowi oraz śladowej wadze swobodnie przeniesiesz go i ustawisz w dowolnym miejscu.Wierny model kręgosłupa z miednicą marki Physa przeznaczono do wykorzystania w placówkach medycznych, szkołach oraz na uniwersytetach.

Za sprawą skali 1:1, a także wykorzystania wysokiej jakości materiału znakomicie posłuży do ulepszonego poznania oraz zrozumienia anatomii ludzkiego ciała. Użytkownicy na pewno docenią także jego i mobilność.

Dbałość o detale – wierne oddanie budowy kręgosłupa i zakresu jego ruchu, a także miednicy; skala 1:1 Uniwersalność ­– do gabinetów lekarskich, placówek badawczych, dla studentów medycyny trwałość – materiał PVC odporny na uszkodzenia Wygoda – poręczny stojak stanowczo szczegółowy model kręgosłupa z miednicą męską Skala 1:1 oddająca rzeczywisty rozmiar kręgów i kości miednicy elastyczna kompozycja odzwierciedla naturalny ruch kręgosłupa i daje możliwość pokazania wad rozwojowych Wytrzymałe PVC świetnie imitujące strukturę kości Niezastąpiony w gabinecie ortopedycznym

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.