Menu

Pompka Słupkowa Ręczna do samochodu, roweru, hulajnogi, deski SUP

Cechy produktu
  • Producent Braders 
Opis
Pompka Słupkowa Ręczna do samochodu, roweru, hulajnogi, deski SUP

Opony rowerowe, samochodowe, w hulajnogach czy wózkach dziecięcych, deska SUP, piłki, balony, pływające materace... Słupkowa pompka rowerowa z manometrem przyda się w wielu sytuacjach.

Ma niewielkie rozmiary i pakiet najróżniejszych końcówek, które sprawią,momentalnie i wygodnie napełnisz powietrzem wybrane sprzęty. O precyzję pompowania zadba wbudowany manometr ze skalą w dwóch jednostkach ciśnienia, a o wygodę – składana podstawa oraz klips mocujący głowicę.

  • szczególnie uniwersalna pompka. Wtłacza powietrze do wszystkich typów wentyli (Presta, Schrader, Dunlop)
  • Przydatne narzędzie do pompowania wielu sprzętów: opon rowerów trekkingowych, miejskich i dziecięcych, hulajnóg, samochodów i wielu innych
  • gwarantuje wygodę w każdych warunkach. Słupkowa pompka ma specjalny klips mocujący z dźwignią blokującą pompkę na wentylu oraz wężyk gumowy o długości 65 cm
  • ułatwia stabilne pompowanie – ma składaną, podwójną podstawę oraz fakturowaną rączkę
  • gwarantuje wyśmienitą precyzję pompowania. Ma zaimplementowany manometr ze skalą w dwóch jednostkach ciśnienia (psi i bar)
Uniwersalna pompka

Od lenistwa nad basenem po rowerowe wyprawy – słupkowa pompka z manometrem usprawni każdą dziedzinę życia. Wszystko za sprawą zestawu końcówek, które dostosują się do każdego wentyla: Presta, Schrader czy Dunlop. Pozwoli szybko i wydajnie napełnić powietrzem i kolorowy materac, i rowerową dętkę.

Słupkowa pompka rowerowa będzie rewelacyjnym rozwiązaniem jeszcze w tych momentach, w których nie możesz liczyć na wsparcie drugiej osoby podczas pompowania dętek czy piłek. Jej wielkim atutem jest klips mocujący, który stabilizuje głowicę w jednej pozycji, a także dźwignia blokująca pompkę na wentylu. Powietrze nie „ucieka", a Ty masz wolne ręce i możesz luźno zająć się pompowaniem. Zyskujesz też pewność, że wentyl nie zostanie uszkodzony. Gumowy wężyk, którym przepływa powietrze, ma długość aż 65 cm. Komfort pompowania gwarantowany!

Pompka słupkowa zagwarantuje solidny chwyt i odpowiednią stabilizację. Posiada podwójną, składaną podstawę i komfortową rączkę. Miejsce, na którym trzyma się dłonie, jest dodatkowo fakturowane, aby poprawić chwyt.

przy pomocy zastosowanego manometru z podwójną skalą zmierzysz ilość powietrza w dwóch jednostkach ciśnienia: bar i psi. Słupkowa pompka z manometrem pozwoli więc na staranne napompowanie opon przed jazdą. Manometr w dodatku należycie widoczny wskaźnik w pomarańczowym kolorze, co istotnie powiększy wygodę nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.