Menu

Składane krzesło do masażu - PHYSA MONTPELLIER RED - czerowne - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu
  • Producent physa 
Opis

Wszechstronne krzesło do masażu od physa Składane krzesło do masażu PHYSA MONTPELLIER RED jest dedykowane typowo do leczenia pleców lub szyi. Zostało zaprojektowane tak, aby klient mógł wygodnie siedzieć oparty o brzuch bez konieczności niepotrzebnego wysiłku.

Składany fotel do masowania po złożeniu jest nieskomplikowany w przenoszeniu i możesz go zabrać bezpośrednio do klienta. W przypadku, kiedy Ci potrzeba uzupełniającego stanowiska w swym gabinecie kosmetycznym, studiu masażu albo tatuażu.

Ergonomia – siedzisko, podnóżki i zagłówek świetne do zabiegów na plecy odporność – wytrzymała rama ze stali może utrzymać do 130 kg Komfort – otwór na twarz w zagłówku, grube i komfortowe obicie PVC prosta pielęgnacja – powierzchnie są komfortowe w czyszczeniu, a także nie pochłaniają olejów i wody Mobilność – torba transportowa i lekka konstrukcja usprawniają przenoszenie

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.