Menu

USZCZELNIACZ DO OPON CONTINENTAL 240ML

Cechy produktu

  • Producent CONTINENTAL 

Opis

Continental RevoSealant

Środek uszczelniający RevoSealant bez zawartości amonu i protein uszczelnia bezusterkowo przebicia i niewiele znaczące nacięcia bez chemicznego uszkodzenia opony lub dętki. RevoSealant o uniwersalnym działaniu stosuje się nie tylko do naprawy, ale także zapobiegawczo i produktywnie w celu ochrony przed uszkodzeniami dętek i opon bezdętkowych. Ponadto RevoSealant może być stosowany także jako środek uszczelniający w ulubionych w kolarstwie górskim systemach Tubeless Ready przy użyciu odpowiednich opon.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem montażowym: >> TUTAJ <<

Conti RevoSealant – to koniec opon zapasowych. Przez lata uszczelniacz do opon Continental stanowił substytut opon zapasowych w wielu pojazdach. Ta technika została jeszcze bardziej rozwinięta i wykorzystana w oponach i dętkach rowerowych. Substancja wypełniacza, wolna od amoniaku, powoduje, iż jest on bezawaryjną ochroną przed przebiciami i uszczypnięciami, nie działając korodująco na opony i dętki. Uniwersalny RevoSealant jest nie tylko {pomocn|przydatn)y w naprawach, ale może służyć jako środek zapobiegawczy w dętkach, szytkach i oponach bezdętkowych. RevoSealant może być stosowany w odpowiednich modelach opon w systemie Tubeless Ready. RevoSealant, działa optymalnie w oponach Continental i może byc stosowany w temperaturach do –20 °C. Proszę zapoznać się dokładnie z instrukcją serwisową.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.