Menu

Unikalna Specjalistyczna nanowłóknina medyczna do produkcji filtrów, maseczek, medycznej odzieży ochronnej 1000mb Tkanina medyczna z filtracją na bakteriofagi 0,03um NANOTECHNOLOGIA

Cechy produktu

  • Producent Szwajcaria 

Opis

Szanowni Państwo!

W związku z obecną sytuacją rynkową uprzejmie informujemy,przekazane ceny są cenami przybliżonymi (tzw. Cena dnia). Cena ostateczna zależy od bieżącego kursu walut, przystępności produktów, aktualnej ceny u producenta. Prosimy każdorazowo weryfikować dostępność i cenę artykułu (zalecany kontakt telefoniczny). Dokładamy starań, żeby sytuacja była dla Państwa jak najmniej uciążliwa, dziękujemy za wyrozumiałość.

************************************************************************************************************************************************************

Podmioty zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem,otrzymać pełną ofertę urządzeń wraz z dokumentacją.

specyficzna Nanowłóknina ® jest produktem wieloletnich badań prowadzonych przez europejskich naukowców. Praktyczna część jego struktury warstwowej zawiera polifluorek winylidenu (PVDF), warstwę nanowłókien. Generuje to mechaniczne bariery bez dodatku jakiejkolwiek substancji chemicznej uniemożliwiające przenikanie zgubnych cząstek. Przeprowadzone badania przez Nelson Laboratories dla cząstek mniejszych aniżeli 0,05um!!!

Maski z nanowłókniny® bronią przed zanieczyszczonym powietrzem, pyłkami i drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu. Jej specyficzne funkcje filtrowania bronią Twoje zdrowie przed smogiem, wirusami, bakteriami i alergenami.

Nanowłóknina® to wyjątkowo gęsta sieć zawierająca włókna o średnicy 50-150 mikrometra. Włókna te są niezwykle silne i tworzą zwartą, konkretną, ale przepuszczalną dla powietrza konstrukcję. Warstwa nanowłókniny® może zatrzymać nawet najmniejsze cząsteczki poniżej 0,05 mikrona.

Poziom filtracji 99,9% dla cząstek poniżej 0,05um (koronawirus SARS-CoV-2 powyżej 0,06um)

efektywność filtracji została sprawdzona poprzez Nelson Laboratories. Pomimo wysokiej gęstości nanowłókien ® komponenty z niej wyprodukowane są szczególnie przepuszczalne dla powietrza i dla pary, co powiększa komfort użytkowania artykułu i nietrudne oddychanie.

Co to oznacza w praktyce?

Pył, smog, pyłki roślinne, wirusy, bakterie, pleśń, roztocza itp - żaden z nich nie ma pokaźniejszych szans, aby przeniknąć przez pory w membranie.


Pełne spektrum działania

Zakażenia szpitalne, patogeny i „superbugs" stają się coraz pokaźniejszym problemem w placówkach służby zdrowia na całym świecie. Przełomowa nanotechnologia udowodniła swoją efektywność wobec wielu patogenów w tym najmniejszych wirusów grypy H1N1, SARS, MERS i wielu innych drobnoustrojów.

Skuteczność została zweryfikowana niezależnymi badaniami Nelson Lab, potwierdzając skuteczność filtracji dla cząstek poniżej 0,05um

Sprzedaż prowadzona w całych belach 1000mb - 33 930zł brutto

  • Filtruje wirusy, bakterie, grzyby, pyłki, alergeny i smog
  • Lekka i przewiewna
  • Bezpieczna dla użytkowników
  • Wysoki poziom plastyczności - nietrudna produkcja elementów odzieży, maseczek, wycinania filtrówKoszt dostawy zależny od wybranej formy wysyłki.

Koszt przesyłki

0zł - odbiór osobisty

20 zł - wysyłka kurierska przedpłata

produktu nie wysyłamy pocztą. Produktu nie wysyłamy za pobraniem.

Przy zamówieniach pokaźniejszej ilości sztuk albo zamówieniach mieszanych dostawa będzie wyceniana indywidualnie.

WAŻNE: Produkty lecznicze i wyroby medyczne mogą być zwracane wyłącznie z powodu wady jakościowej albo niewłaściwego ich wydania zgodnie z art. 96 ust.6 ustawy z dnia 6.09.2011r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz.U. Z 2008 r Nr 45 poz.271 z późniejszymi zmianami).

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest realny, jeśli:

• Towar nie był wykorzystywany ani nie został w żaden sposób zniszczony.

• Zwracane towary muszą być kompletne (nie mogą być pozbawione zawieszek, metek).

• Produkty kosmetyczne, a także inne towary, które ze względów higienicznych powinny być oryginalnie opakowane muszą być zwrócone w nienaruszonym opakowaniu.

• Pozostałe towary powinny być zwrócone w stanie niepogorszonym, po zapoznaniu się z nimi w sposób zwyczajowo przyjęty przy danym towarze.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.