Menu

Fibaro Kontroler oświetlenia RGBW Controller FGRGBWM-442

Cechy produktu
  • Producent Fibaro 
Opis

Kontroler oświetlenia Fibaro RGBW Controller 2 FGRGBWM-442 Dom w kolorze Twoich potrzeb RGBW Controller 2 to niepozorna kostka, która pozwoli Ci połączyć odcienie świateł w Twoim domu. Jeśli chcesz stworzyć sobie klimat do pracy, skupienia albo chwili relaksu, sięgnij po aplikację w telefonie lub wypowiedź komendę głosową, a światło w pomieszczeniu w mig zwiąże się do Twoich potrzeb.

Czy jest coś ulepszonego od kuchni pełnej promieni słońca, gdy na dworze trwa jesienna szarość? wystarczy zaklęcie Rozsiądź się wygodnie i zamknij oczy, żeby choć na moment zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń.

„Męska jaskinia!" – powiedz. A dzisiaj otwórz oczy i ciesz się soczystymi kolorami, które otoczą Cię zewsząd, przywołają atmosferę miejskiej dżungli i dodadzą Ci energii. Dzisiaj zanurz się w ten świat dzięki RGBW Controller 2 i poddaj się ulubionej rozrywce.

niemało oblicz tego samego wnętrza Twoje nastroje oraz zapotrzebowania zmieniają się, a dzięki RGBW Controller 2 będziesz mógł zespoić do nich odcienie wewnątrz Twego domu. Otocz się nastrojowym półmrokiem, gdy zasiadasz z rodziną do oglądania wciągającego filmu.

Nasyć łazienkę ciepłymi pastelami, by zamienić ją w domowe spa. Wpuść do pokoju dzieci kosmiczny błękit, by każdy wieczór stał się dla nich przygodą. Nieprzeciętna temperatura światła W dziennym świetle czujemy się najlepiej i najistotniej naturalnie.

Dzięki RGBW Controller 2 będziesz mógł regulować temperaturę światła tak,zarówno praca, jak i nauka w domu przebiegały w jaśniejszej – a przez to zdrowszej atmosferze. Obowiązki nie dość, iż staną się przyjemniejsze, to jeszcze przyniosą udoskonalone efekty.

Nastrój inspirowany naturą Może zdarzyć się tak, że nie będziesz posiadać czasu bądź ochoty, żeby samodzielnie ustawiać barwy w domu. Wówczas RGBW przyjdzie Ci z pomocą – będziesz mógł wybrać gotowe iluminacje świetlne, które naśladują barwy burzowej nocy, wieczoru wokół ogniska bądź chwil pod zorzą polarną.

Osobista paleta odcieni RGBW pozwoli Ci ponadto stać się artystą-czarodziejem i kreować własne kompozycje odcieni. Dobierz odpowiadające Ci odcienie, ustaw je w optymalnej kolejności i pobaw się ich nasyceniem, a stworzysz sobie starannie taki świat, o jakim marzysz.

Spokój od pierwszego wejrzenia Chcesz, aby w Twoim domowym królestwie wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi. Twój RGBW wraz z Tobą zadba o bezpieczeństwo Twych dzieci, które nie potrafią jeszcze wyczarować sobie perfekcyjnych warunków do zabawy czy rozwoju.

Wchodząc do pokoju nieznacznego Księcia zobaczysz zieloną poświatą i od razu dowiesz się, że wszystko jest w porządku. Dom niczym dzieło sztuki Wieczór to piękna, czarodziejska chwila, a funkcje niepozornego RGBW mogą jeszcze spotęgować jej magię.

Sterowane światła sprawią, iż Twój domu zalśni lodowym błękitem niczym pałac z baśni.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.