Menu

Fibaro Smart Implant

Cechy produktu

  • Producent Fibaro 

Opis

SMART IMPLANT - Jedyne rozwiązanie na rynku, które zmienia niemal każde urządzenie w inteligentne.

FIBARO wsłuchuje się i analizuje zapotrzebowania swoich klientów i instalatorów,nieustannie rozwijać swoje urządzenia i system. Dowodem tych działań, jest nowa, ulepszona wersja naszego UBS, który został poszerzony o świeże funkcjonalności i obecnie, już jako Smart Implant, jest jednym na rynku tak kompleksowym rozwiązaniem nadającym zwykłym urządzeniom inteligentne funkcje.

dużo zastosowań, które można dobierać do potrzeb użytkowników. Powiększenie możliwości integracji sprzętów nieinteligentnych z Systemem FIBARO. Wydajne i tańsze rozwiązanie problemów instalacyjnych klientów. Rozwiązanie bezpieczne w instalacji i neutralne dla urządzenia.

Z podziwem patrzymy na kreatywność naszych Instalatorów, starających się spełnić wymagania użytkowników systemu FIBARO. Przygotowaliśmy Smart Implant, żeby integracja sprzętów nieinteligentnych z naszym systemem przybrała nowy rozmiar. Od dzisiaj możliwe jest zwiększenie inteligentnego domu o urządzenia, które posiadamy i nie chcemy wymienić ich na nowe, ponieważ posiadają dla nas wartość użyteczną, wizualną czy sentymentalną.

Sterowanie drzwiami garażowymi przy pomocy pilota, to obecnie standardowo używane rozwiązanie. Nie warto wymieniać drzwi na świeże i inwestować w trudne systemy do automatyzacji, ponieważ starczy wpiąć Smart Implant w sterownik bramy garażowej,złączyć bramę z systemem FIBARO i sterować nią za pomocą KeyFoba.

Zintegrowanie przewodowego systemu alarmowego z systemem FIBARO, dzięki instalacji Smart Implantu, zwiększa funkcjonalności czujników ruchu i otwarcia drzwi/okien o możliwość komunikacji z systemem. Co więcej, umożliwia zdalne uzbrojenie systemu za pomocą smartfona. Możesz być pewny, że Twój dobytek jest zabezpieczony i możesz to sprawdzić gdziekolwiek jesteś.

Jednym z obszarów, do których najchętniej wprowadzamy automatyzację w domach jest system ogrzewania. Umieszczenie Smart Implantu w sterowniku pieca i ogrzewania podłogowego wprowadza do Twojego domu inteligentne ogrzewanie. Od dzisiaj, w razie potrzeby, możesz zmieniać harmonogramy cieplne gdziekolwiek jesteś przy pomocy smartfona albo tabletu lub nie robić nic, ponieważ FIBARO zwalnia Cię z obowiązku zarządzania ogrzewaniem i wie, jak dbać o komfort każdego z domowników.

Chcemy mieć inteligentny dom, zatem dlaczego nie spróbujemy stworzyć również inteligentnego ogrodu. Smart Implant daję tę możliwość pasjonatom ogrodnictwa, którzy wyposażyli swój ogród w czujniki wiatru, temperatury czy wilgotności gleby. Umieszczając Smart Implant w czujniku, wyposażamy go w funkcję komunikowania się z systemem FIBARO, który zbiera przesyłane dane i na ich bazie może uruchomić podlewanie ogrodu albo podgrzać wodę w basenie.

Mamy w domu cenne urządzenia, które chcemy zatrzymać ze względu na sentyment lub ich unikatowy design. Dzięki Smart Implantowi, sprawdzone przez lata sprzęty takie jak amplitunery, radia, wzmacniacze czy projektory, mogą dalej nam służyć, a nawet więcej, mogą stać się inteligentne. Instalując Smart Implant w sprzęcie grającym, możesz włączać go przy użyciu komendy głosowej. Ciesz się ulubionym sprzętem w nowej, inteligentnej odsłonie.

Lubimy kiedy starczy minimum wysiłku z naszej strony, aby urządzenia ułatwiały nam życie. Instalując Smart Implant we włączniku ściennym i wybranych sprzętach, możesz uruchamiać scenę Kino domowe jednym włącznikiem. W jednej chwili światło zostanie przyciemnione, rzutnik i muzyka włączone, a rolety zasłonięte. Smart Implant jest mały,nad wyraz wszechstronny.

Smart Implant to wynik pracy nad zwiększeniem funkcjonalności Universal Binary Sensora wynikającej z analizy potrzeb Instalatorów oraz użytkowników Systemu FIBARO. Przygotowaliśmy wszechstronny Smart Implant,powiększyć możliwości integracji maszyn nieinteligentnych z Systemem FIBARO i podsunąć Instalatorom rozwiązanie problemów instalacyjnych klientów.


Pozostałe właściwości
Wspierane czujniki cyfrowe: 6 DS18B20 lub 1 DHT22 Maksymalna obciążalnoć prądowa wyjść: 150mA Maksymalne napięcie na stykach wyjściowych: 30V DC/ 20V AC 5% Zakres pomiarowy zastosowanego czujnika temperatury: -55°C126°C Temperatura pracy: 040°C (32-104°F) Protokół radiowy: Z-Wave (czip linii 500) Moc nadawania: EIRP maks. 7dBm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.