Menu

Fibaro The Button niebieski (FGPB-101-6)

Cechy produktu

  • Producent Fibaro 

Opis

FIBARO The Button FGPB-101-6 ( Przycisk niebieski ) [FIBARO The Button FGPB-101-6 ( Przycisk niebieski )] Najważniejsze właściwości - The Button znakomicie pasuje do kontrolowania scen jak i poszczególnych maszyn.

- 6 programowalnych możliwości, a co za tym idzie 6 sposobów na zarządzanie swym domem przy pomocy The Button - dostępny w 6 różnorodnych kolorach, dzięki czemu znakomicie złączy się do każdego wnętrza [Przeznaczenie] Przeznaczenie Sterownik zdalny systemu FIBARO.

używanie codzienne 1. The Button to genialne rozwiązanie dla starszych osób, dzięki niemu w nieprzystępnych sytuacjach wystarczy nacisnąć guzik, a zaprogramowana scena poinformuje bliskich o zagrożeniu za pośrednictwem SMS.

The Button to jedno rozwiązanie, które pozwala na wyzwolenie. 2.Programuj sceny swego systemu i wyzwalaj je po naciśnięciu The Button, włącz światło w swoim domu, podnieś rolety, a wszystko to dzięki FIBARO The Button.

3.Naciśnij i przytrzymaj FIBARO The Button i ustaw rolety na poziomie jaki Ci odpowiada. Opis The Button to kontroler, dzięki któremu można wyzwalać sceny, a także potężne akcje i zdarzenia. Dzięki prostej konstrukcji, pięknemu designowi i możliwości zaprogramowania 6 różnorodnych akcji The Button będzie wspaniałym uzupełnieniem systemów Inteligentnego domu opartych na sieci Z-Wave.

Specyfikacja techniczna - Temperatura pracy: w zakresie 0 - +40 stopni celsujsza. - Zasilanie: bateryjne. - Praca na baterii: przy ustawieniach domyślnych ok 2 lata. - Przycisk: mechaniczny, monostabilny (min.

skok 1,8mm) - Urządzenie korzysta z bezprzewodowej komunikacji przy wykorzystaniu modułu z serii Z-Wave 5 i ze standardu komunikacyjnego Z-Wave Plus.:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.