Menu

Zestaw inteligentnych termostatów grzejnikowych Netatmo | Oszczędzaj na ogrzewaniu

Cechy produktu

  • Producent NETATMO 

Opis

- Oszczędzaj choćby do 37% na zużyciu energii oraz zredukuj emisję dwutlenku węgla z inteligentnym termostatem NETATMO Valves - Zarządzaj centralnym ogrzewaniem swojego mieszkania ze smartfona.

Zmieniaj oraz reguluj temperaturę w pomieszczeniach z domu, podróży i każdego innego miejsca na świecie. Wróć z wakacji i zastań ustawioną wcześniej temperaturę - Stwórz plan w oparciu o codzienne czynności dla każdego pomieszczenia.

Zapewniaj komfort grzewczy tylko w tych pomieszczeniach w których potrzebujesz - w danej chwili w ciągu dnia, a także w nocy podczas snu. Oszczędzaj energię w nieużywanych pomieszczeniach oraz gdy jesteś poza domem – możesz wtedy obniżyć w nich temperaturę - Stwórz i wykorzystaj tygodniowy harmonogram ogrzewania, możesz stworzyć mnóstwo harmonogramów - Masz także możliwość ręcznej regulacji temperatury bezpośrednio na termostacie - Urządzenie analizuje warunki grzejne pomieszczenia w czasie rzeczywistym, lokalizuje otwarte okno po czym wyłącza ogrzewanie, by uniknąć dodatkowych strat energii.

dopasowuje ogrzewanie w dodatku w zależności od poziomu nasłonecznienia - Możesz uruchomić funkcję BOOST, która umożliwi prędki, tymczasowy wzrost temperatury w ciągu 3 godzin - przypasuj zawór poprzez wybór jednej z czterech barwnych taśm samoprzylepnych, które w połączeniu z surowym designem urządzenia pasują do każdego wnętrza.

Zainstalowany na wyświetlaczu termostat ukazuje rzeczywistą temperaturę w pomieszczeniu - choćby 2 lata pracy na jednym komplecie baterii - Maksymalna ilość Valves w jednej instalacji: 20 szt. - Działa tylko w połączeniu z VALVES SET lub THERMOSTAT

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.