Menu

Zestaw termostatów Netatmo Thermostat + 3x Valves | Oszczędzaj na ogrzewaniu

Cechy produktu

  • Producent NETATMO 

Opis

- inteligentny termostat sterowany przez smartfony, tablety i komputery - urządzenie uczy się twoich nawyków i trafnie dopasowuje temperaturę w pomieszczeniu - dzięki termostatowi Netatmo możesz zaoszczędzić do 25% na rachunkach za ogrzewanie - zezwala na znaczącą redukcję emisji dwutlenku węgla - kontroluj ogrzewanie w domu zdalnie z łóżka lub dowolnego innego miejsca na świecie - surowy i gustowny design - 5 zmiennych odcieni do wyboru - odkryj i zrozum zużycie energii dzięki historii temperatury i ogrzewania, a także dostosuj zużycie ogrzewania do Twojej aktywności w ciągu doby - możliwość kontrolowania kilku termostatów z jednej aplikacji - zastępuje większość naściennych i bezprzewodowych termostatów - kompatybilny z kotłami wykorzystującymi gaz, olej i drewno - prosta instalacja w mniej niżeli 10 minut - rozmiar: 83x83x22 mm - zaprojektowany przez Starcka półprzeźroczysty sześcian z pleksiglasu zagwarantuje nieśmiertelną sylwetkę - pomiar temperatury od 0°C do 50°C z skrupulatnością -+ 0,5°C - temperatura utrzymywana: 7°C do 30°C - darmowa aplikacja dostępna w App Store i Google Play - zgodne z Wi-Fi 802.11 b / g / n ( 2,4 GHz ) - bezprzewodowe połączenie pomiędzy termostatem i przekaźnikiem (radio dalekiego zasięgu) - zasilany bateriami 3xAAA (rok pracy na pakiecie baterii) - kompatybilny z urządzeniami Apple: 5s iPhone.

iPhone 5c. IPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPad mini, iPad (od 4. Generacji ), iPad (od 3. Generacji ), iPad 2, iPod touch (od 5. Generacji ) - kompatybilny z urządzeniami z systemem Android 4.0 lub młodszym i dostępem do Google Play - sprawdź czy Twój system jest kompatybilny z Netatmo Thermostat tutaj: check.netatmo.com - Oszczędzaj choćby do 37% na zużyciu energii oraz zredukuj emisję dwutlenku węgla z inteligentnym termostatem NETATMO Valves - Zarządzaj centralnym ogrzewaniem swojego mieszkania ze smartfona.

Zmieniaj oraz reguluj temperaturę w pomieszczeniach z domu, podróży i każdego innego miejsca na świecie. Wróć z wakacji i zastań ustawioną wcześniej temperaturę - Stwórz plan w oparciu o codzienne czynności dla każdego wnętrza.

Zapewniaj komfort cieplny tylko w tych pomieszczeniach w których Ci potrzeba - w danej chwili w ciągu dnia i w nocy podczas snu. Oszczędzaj energię w nieużywanych pomieszczeniach oraz gdy jesteś poza domem – możesz wtedy zmniejszyć w nich temperaturę - Stwórz i wykorzystaj tygodniowy harmonogram ogrzewania, możesz stworzyć niemało harmonogramów - Masz także możliwość ręcznej regulacji temperatury bezpośrednio na termostacie - Urządzenie analizuje warunki cieplne wnętrza w czasie rzeczywistym, wykrywa otwarte okno po czym wyłącza ogrzewanie, by uniknąć dodatkowych strat energii.

dostosowuje ogrzewanie dodatkowo w zależności od poziomu nasłonecznienia - Możesz uruchomić funkcję BOOST, która umożliwi prędki, tymczasowy wzrost temperatury w ciągu 3 godzin - dopasuj zawór poprzez wybór jednej z czterech barwnych taśm samoprzylepnych, które w połączeniu z surowym designem urządzenia pasują do każdego wnętrza.

Zainstalowany na wyświetlaczu termostat przedstawia rzeczywistą temperaturę w pomieszczeniu - nawet 2 lata pracy na jednym zestawie baterii - Maksymalna liczba Valves w jednej instalacji: 20 szt. - Działa tylko w połączeniu z VALVES SET albo THERMOSTAT

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.