Menu

3MK Clear Case Motorola One Vision

Cechy produktu

  • Producent 3MK 

Opis

Amortyzacja uderzeń: klasa Absorber125™ - produkt przetestowany zgodnie z normą Military Grade MIL-STD, najbardziej rygorystycznymi standardami
w dziedzinie ochrony podczas upadku z wysokości. Po 26 upadkach nowego telefonu z etui z wysokości 125cm nie stwierdzono wgnieceń, pęknięć ani zadrapań.

Dzięki zaimplementowaniu rozciągliwego materiału Clear Case wspaniale przylega do telefonu.
na dodatek zastosowana powłoka uniemożliwia wysunięciu się smartfona z dłoni, co wpływa na wysoki komfort w rutynowym używaniu.
Dzięki grubości 1,2mm zyskasz nie tylko odpowiednią ochronę, ale także zachowasz oryginalny wygląd swego smartfona. Zapomnisz o jego istnieniu.
Clear Case prosty dostęp do wszelkich portów i przycisków. Dodatkowo nie wpływa na działanie technice bezprzewodowych, takich jak Wi-Fi, NFC czy bezprzewodowe ładowanie.
Z Clear Case nie musisz się martwić o wystający obiektyw. Dzięki uzupełniającemu wzmocnieniu wokół aparatu, soczewki Twojego obiektywu są w pełni bezpieczne.


EAN: 5903108171540

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.