Menu

Baseus Adapter L55 | Adapter audio do słuchawek i ładowania iPhone 2 x Lightning

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Adapter 2w1 Baseus

Adapter audio to rozdzielacz do słuchawek oraz ładowarki, by móc słuchać muzyki, a także ładować baterię telefonu w tym samym czasie. Został zaprojektowany z myślą o nowszych wersjach smartfonów, które niestety nie posiadają popularnego gniazdka słuchawkowego. Adapter to idealne rozwiązanie, by taki problem zniknął. Istnieje więc możliwość słuchania muzyki podczas ładowania. Stworzony został z wysokiej jakości stopu cynku opornego na wszelkie śladowe uszkodzenia. Jest także wyposażony w stylowy wskaźnik ładowania.


niemało możliwości

Dwie opcje umożliwiają podłączenie rozmaitych słuchawek do wejścia 3.5mm, a także lightning. To perfekcyjny wybór dla tych, którzy nie chcą inwestować w świeże słuchawki, których nie można podłączyć podczas ładowania. Design 2w1 bardzo prawidłowo spełnia swoją rolę, jest ergonomiczny i potężny. To solidny przewód z wytrzymałym przewodem o nylonowym oplocie. Dodatkowo, rozszerza zasięg i pole manewru, ponieważ do smartfona zostaje podpięta tylko drobna wtyczka.


Transmisja Hi-Fi

wbudowany układ dekodowania umożliwia adapterowi niesamowicie szybką i stałą transmisję danych audio z telefonu. Gwarantuje to mniejsze szumy i czysty przepływ. Równocześnie podczas słuchania muzyki, jak i prowadzenia rozmów przez telefon wykorzystując słuchawki, zapewniony jest dźwięk na najwyższym poziomie. Jest w pełni kompatybilny z urządzeniami iPhone mającymi system 10 i wzwyż.


mocna kompozycja

tworzone z myślą o jak najwyższej jakości miedziane druty zezwalają na szczególnie szybką i silną transmisję. Natomiast wykonanie całości urządzenia ze stopu cynku zagwarantuje niepodatność na utlenianie i korozję. Kabel mocne i wytrzymałe wtyczki wytrzymałe na ścieranie. Choćby po wielu podłączeniach wciąż będą gładko i pewnie wpinać się do portów. Łączenie przewodu z wtyczką to miejsce najmocniej podatne na uszkodzenia. Zostało więc ono podwójnie usztywnione, by uniknąć zniszczeń.


innowacyjny design

pokrywa ze stopu cynku charakteryzuje się nie tylko antyoksydantami i unikaniem rdzewienia, ale także nieprzeciętnym wyglądem. Lekki, niepokaźny i nad wyraz wytrzymały - adapter waży zaledwie kilka gramów i niewielkie wymiary, także jego transport jest praktycznie bezproblemowy, a także rewelacyjnie komponuje się z innymi urządzeniami. W trakcie ładowania zapala się dioda LED, która upraszcza kontrolowanie, czy adapter i ładowarka są poprawnie podłączone. Dodatkowo, pozytywnie wpływa na wygląd jako progresywny szczegół.


Imponujące szczegóły

Adapter dba także o telefon i baterię. Udoskonalona technologia inteligentnego ładowania zapobiega przeładowaniu smartfona, zagwarantuje zrównoważone połączenie prądu oraz pomaga przedłużyć żywotność baterii. Podczas korzystania z urządzenia w trakcie ładowania nie trzeba obawiać się o jego uszkodzenie. Funkcja Plug and Play umożliwia korzystanie ze sprzętu od razu po podłączeniu, bez utraty czasu. Adapter nadaje się do oglądania filmów, grania czy słuchania muzyki na słuchawkach jednocześnie ekspresowo ładując urządzenie, przez wejścia 2A.


Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.