Menu

Baseus Adaptors | Mini adapter odbiornik USB bluetooth 4.0 zasięg 10m

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

 Adapter Bluetooth 4.0 Adapter Bluetooth pozwala zamienić komputer albo notebook w urządzenie obsługujące technikę Bluetooth. Zezwala na bezprzewodowe przesyłanie informacji, plików, muzyki itp. Na odległość do 10 metrów.

Ten niezwykle nieduży gadżet pozwala pomiędzy innymi na: Przesyłanie strumieniowo muzyki z laptopa do głośnika lub słuchawek Bluetooth. Podłączenie gamepadów do laptopa. Podłączenie myszki lub klawiatury Bluetooth.

cechy: Model: Bluetooth Adaptors for computers Interfejs: USB-A Wersja bluetooth: 4.0 wymiar: 6 /16 /22 mm Transmisja danych: do 3MB/s Częstotliwość: 2.4 GHz Zasięg: 5m (jednostajny) Kolor: czarny Kompatybilność: komputery z systemem Windows Kod producenta: CCALL-BT01 Najważniejsze atuty: Dzięki miniaturowym rozmiarom i wyszukanej konstrukcji użytkownicy mogą podłączyć adapter do dowolnego portu USB i pozostawić go tam, nie martwiąc się o blokowanie sąsiednich interfejsów USB.

Plug&Play bez instalowania sterowników dla większości systemów. (Dla Windows 7, XP, Vista należy zainstalować sterownik) Adapter USB Bluetooth obsługuje nadzwyczajną jakość dźwięku, nie sprawia spadków jakości - sygnał jest niezwykle stabilny, a technika Low Latency pozwala pozbyć się denerwujących opóźnień.

szybkość transmisji informacji do 3 Mb/s proponuje lepszy, skuteczniejszy sposób przesyłania danych i plików audio. Zasięg wynosi 10m. Więcej: wbudowany brytyjski układ CSR Bluetooth charakteryzuje się niskim zużyciem energii, szybką reakcją i zerowym opóźnieniem.

w przypadku muzyki - układ wykorzystuje cyfrowy algorytm audio, który zagwarantuje dźwięk o niskim opóźnieniu,skrupulatnie odtworzyć zakres i jakość dźwięku. Kompatybilny z urządzeniami Bluetooth 4.0 i nowszymi.

Obsługiwane systemy operacyjne W systemie Windows 8 i nowszych - starczy podłączyć adapter. Nie jest wymagane pobieranie sterowników. W przypadku systemów wcześniejszych aniżeli Windows 8 wymagana będzie instalacja sterownika, który zapewniamy za darmo.

Link do sterowników https://drive.google.com/open?id=1uSyEeCaZZW7F8IMMdOip6YVaTUsbf6es Nie jest kompatybilny z Mac OS....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.