Menu

Baseus Flash Series One-for-two Fast Charging Data Cable with Round Head Type-C to C DC 100W 2m Grey - Szary

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus 2w1 przewód USB - USB typ C / 5,5 mm x 2,5 mm DC Adapter do ładowania laptopa 2 m 100 W 5 A

Wysokiej jakości, szczególnie konkretny kabel USB - USB typ C o długości 2 m w nylonowym oplocie. Ten niezwykły kabel zezwala na przesyłanie informacji z szybkością do 480 Mbps (USB 2.0) oraz ładowanie baterii w telefonie, a także notebookie z krągłą wtyczką (5,5 mm x 2,5 mm). Przy pomocy zastosowanej przejściówki możesz podłączyć swój komputer do optymalnego zasilacza lub ładowarki. Wytrzymuje prąd roboczy o maksymalnej wartości 5 A i obciążenie do 100 W. Jest trwały i wytrzymały, uzupełniające wzmocnienia na końcach wtyczek, dzięki temu jest bardziej oporny na uszkodzenia w tych newralgicznych miejscach.

Specyfikacja

  • Długość kabla: 2 m
  • standard USB: USB 2.0 480 Mbps
  • Maksymalne obciążenie: do 100 W
  • Maksymalne natężenie prądu: 5 A
  • rodzaj złącza: USB typ C, kolista wtyczka do notebooka 5,5 mm x 2,5 mm

Ładowanie baterii w laptopie

To co odróżnia ten przewód od innych to zaimplementowany adapter (przejściówka) na krągłe złącze do laptopa. Jeżeli posiadasz odpowiednio potężną ładowarkę ze złączem USB typ C to za jego pomocą podłączysz komputer do zasilania.

Błyskawiczne ładowanie telefonu

kabel firmy Baseus jest przypasowany do obsługi wielu technice prędkiego ładowania. Dzięki temu, że potrafi wytrzymać obciążenie do 100 W można ładować nim choćby notebooka.

Wysokie obciążenie do 100 W i prędkie ładowanie

Maksymalne obciążenie z jakim może pracować przewód wynosi 100 W, pozwala to na ładowanie notebooków, które potrzebują zasilacza 60 W lub więcej. Wspiera technologię prędkiego ładowania Power Delivery.

szeroki strumień prądu o natężeniu do 5 A

Obsługa wysokiego natężenia prądu do 5 A pozwala na szybkie ładowanie w technikach Huawei FCP i Quick Charge 3.0.

Wysoka trwałość przy intensywnej eksploatacji

przewód jest stworzony z wytrzymałych materiałów. Jest on wyjątkowo niepodatny na przetarcie i uszkodzenia mechaniczne, wydajnie broniąc wewnętrzną wiązkę przesyłową. Przemyślana konstrukcja powoduje, iż kable są szczególnie wytrzymałe i wyróżniają się długą żywotnością.

Rzep do wygodnego przechowywania kabla

za pomocą dołączonej do zestawu taśmy na rzep, możesz prosto zorganizować swój przewód tak żeby był przystępny w przechowywaniu i zajmował mniej miejsca.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.