Menu

Schodołaz towarowy elektryczny TITAN 170 Fold Dolly

Cechy produktu
  • Producent TITAN 
Opis
Schodołaz towarowy Titan 170 Fold Dolly
Schodołaz towarowy TITAN 170 Fold dolly to najlepsza wersja typowych schodołazów towarowych Titan. Posiada szereg zalet, dlatego stanowi interesujący wybór dla użytkowników ceniących sobie wysoką jakość, długą żywotność urządzenia oraz uniwersalny charakter. Schodołaz ten uwydatnia się systemem dodatkowych kółek, które można rozłożyć, by zyskać pokaźniejszy komfort transportu po płaskiej powierzchni. Droga z samochodu do podstawy schodów stanie się wówczas mniej problematyczna, ponieważ użytkownik nie musi balansować urządzeniem dla zachowania równowagi. Schodołaz wyposażony jest w hamulec zjazdowy, co zapewnia bezpieczne przenoszenie ładunków, a jego aluminiowa budowa czyni go lżejszym i wyjątkowo wytrzymałym.
dane technicznE FILM JAK DZIAŁA SCHODOŁAZ TOWAROWY WYPOSAŻENIE typowE informacje technicznE BATERIA, a także SILNIK rozmiary ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW TOWAROWYCH ELEKTRYCZNYCH (sprawdź więcej)
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.