Menu

Schodołaz towarowy elektryczny TITAN 170 Fold

Cechy produktu

  • Producent TITAN 

Opis

Schodołaz towarowy Titan 170 Fold
Schodołaz towarowy TITAN 170 Fold to jeden z z reguły wybieranych schodołazów. Klienci stanowczo upodobali sobie jego wysoką jakość przy zachowaniu stosunkowo niepokaźnej ceny. Jest to schodołaz towarowy, który sprawdza się w trakcie wnoszenia i znoszenia niezwykle ciężkich towarów, a ponadto mających znaczne lub nawet niestandardowe rozmiary. Schodołaz wyposażony jest w hamulec zjazdowy, dzięki temu jego używanie jest produktywne, a co najważniejsze bezpieczne. Najczęstsze towary, jakie są transportowane po schodach za jego pomocą to kserokopiarki, meble, sprzęt AGD, pudełka czy przesyłki kurierskie. Urządzenie pasuje do pokonywania schodów krętych, a także prostych, a bateria pracuje efektywnie choćby do 120 pięter jednorazowego stosowania.
dane technologicznE FILM JAK DZIAŁA SCHODOŁAZ TOWAROWY
WYPOSAŻENIE charakterystycznE informacje technicznE BATERIA, a także SILNIK wymiary ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW TOWAROWYCH ELEKTRYCZNYCH (przejrzyj więcej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.