Menu

Schodołaz towarowy elektryczny TITAN 170 Mini

Cechy produktu

  • Producent TITAN 

Opis

Schodołaz towarowy Titan 170 Mini
Schodołaz towarowy TITAN 170 Mini to najkorzystniejszy wybór dla klientów, którzy pragną z niego korzystać sporadycznie, na własny użytek albo w niewielkich firmach, gdzie nie transportuje się dużo ciężkich przedmiotów. Jest to wersja składana, a więc zajmująca niewielką liczba miejsca. Pokaźne jest, że schodołaz towarowy TITAN 170 Mini jest lekki, co ma ogromne znaczenie w trakcie transportu. Tworzony jest z aluminium, a bateria o zasięgu 80-120 pięter nigdy nie zawiedzie podczas prac transportowych. Schodołaz zaopatrzony jest w hamulec zjazdowy, a w standardzie znajdziemy jeszcze pasy bezpieczeństwa, składaną płytę transportową oraz ładowarkę sieciową. Można z niego korzystać równocześnie na schodach stromych, jak i krętych, dlatego bez dwóch zdań wart jest uwagi.
dane technicznE FILM JAK DZIAŁA ELEKTRYCZNY SCHODOŁAZ TOWAROWY
WYPOSAŻENIE typowE informacje technicznE BATERIA, a także SILNIK rozmiary ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW TOWAROWYCH ELEKTRYCZNYCH (sprawdź więcej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.