Menu

Schodołaz towarowy elektryczny TITAN 170 Standard

Cechy produktu

  • Producent TITAN 

Opis

Schodołaz towarowy Titan 170 standard

Schodołaz towarowy TITAN 170 standard to wygodne i łatwe w obsłudze urządzenie służące do transportu ciężkich towarów po schodach. W standardzie wyposażenia znajduje się stalowa platforma, pasy ładunkowe oraz ładowarka sieciowa. Ze względu na brak hamulca zjazdowego, schodołaz towarowy dedykowany jest na ogół do częstszego wnoszenia ciężkich przedmiotów po schodach. Będzie więc znakomitym urządzeniem dla firm transportowych, kurierów i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest obcowanie z towarami o znacznych gabarytach i niemałej wadze. Jego stalowa kompozycja poradzi sobie z niejednym ładunkiem, bez obciążania kręgosłupa pracownika. Jest to najtańszy schodołaz przystępny na rynku, ale wyjątkowo ergonomiczny i wytrzymały.
dane technicznE FILM JAK DZIAŁA SCHODOŁAZ TOWAROWY
WYPOSAŻENIE charakterystycznE informacje technicznE BATERIA i SILNIK wymiary ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW TOWAROWYCH ELEKTRYCZNYCH (przejrzyj więcej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.