Menu

Panasonic Odtwarzacz DVD-S500 EG-K

Cechy produktu
  • Producent Panasonic 
Opis

Zgrywanie płyt CD Dostęp do najróżniejszych treści możliwość archiwizowania ulubionej muzyki na CD w pamięci USB. Możesz radować się muzyką z komputera PC, mobilnego odtwarzacza audio albo innych sprzętów. Wznawianie zasilania Można wznowić odtwarzanie DVD od miejsca, w którym zostało ono przerwane nawet po awarii zasilania.

Może pojawić się różnica około 10 sekund w porównaniu z rzeczywistym miejscem, w którym odcięte zostało zasilanie. Funkcja wznawiania zasilania samoczynnie tworzy i zapamiętuje w pewnych odstępach w trakcie odtwarzania treści wyraźnik rozdziału, żeby rozpocząć odtwarzanie od najnowszego zaznaczonego rozdziału, kiedy problem zasilania zostanie rozwiązany.

Należy zauważyć, ze funkcja ta nie odtwarza od precyzyjnej sceny,która została przerwana z powodu wystąpienia problemów z zasilaniem.Wznawianie DVD choćby po awarii zasilania

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.