Menu

Waporyzator Boundless CFX 5000mAh Hybryda

Cechy produktu

  • Producent Boundless 

Opis

Waporyzator Boundless CFX 5000mAh Hybryda Waporyzator Boundless CFX to urządzenie o unikalnym designie, wysokiej trwałości i unikatowych parametrach. Dobre spasowanie, funkcjonalny kształt i przemyślane rozmieszczenie jego składników powoduje, że urządzenie nie tylko doskonale się demonstruje, ale jest też jest niesamowicie fynkcjonalne. Obsługa urządzenia jest szczególnie prosta i odbywa się przy pomocy zaledwie 3 przycisków, z których pomocą możemy sterować wszystkimi parametrami urządzenia. Należą do nich: aktualna i zadana temperatura, poziom baterii i szacowany czas pracy waporyzatora. Uwagę przykuwa też spory, czytelny barwny ekran, tworzony w technice OLED. Wszystkie parametry wyświetlane są dużą czcionką, poprzez co waporyzator Boundless CFX pozostaje ergonomiczny w każdych warunkach. Prezentacja waporyzatora Akcesoria
  • Vaporizer CFX
  • Kontenerek na wosk/olejek
  • Ładowarka sieciowa
  • niezbędnik do czyszczenia i ubijania suszu
  • kabel USB
  • INSTRUKCJA OBSŁUGI
  • Pudełko
Dla kogo jest waporyzator Boudnless CFX? Boundless CFX to nadzwyczajny wybór dla wszystkich osób, które szukają efektywnego, trwałego mobilnego waporyzatora i to w interesującej cenie. Szybki czas nagrzewania, pełna kontrola temperatury, izolowana ściezka powietrza to mocne strony które pewnie plasują go wśród waporyzatorów klasy premium. Waporyzator hybrydowy w sytuacji większości waporyzatorów producenci decydują się na jedną metode grzewczą: kondukcje albo konwekcje. Obie z tych metod posiadają swoje wady i mocne strony dlatego w sytuacji waporyzatora Boundless CFX zastosowano dwie metody jednocześnie! dzięki czemu urządzenie nagrzewa się w zaledwie 30sekund, proponuje dokładną regulacje temperatury i wytwarza spore chmury wysokiej jakości! Co więcej, dzięki tej niepowtarzalnej konstrukcji grzałki waporyzator Boundless CFX zezwala na waporyzacje jednocześnie suszu jak i wosków. Czytelny wyświetlacz OLED Waporyzator boundless CFX wyekwipowany został w czytelny kolorowy ekran OLED. Z jego pomocą prosto sprawdzisz stan naładowania baterii, a także aktualną i zadaną temperaturę pracy urządzenia. Kompaktowy wymiar waporyzatora marka przyłożył dużą wagę do projektowania obudowy urządzenia. Mimo wykorzystania dwóch baterii o łacznej obszerności 5000mAh urządzenie to należycie leży w rąk, a dzięki składanemu ustnikowi zajmuje mało miejsca w kieszeni. Ceramiczna komora spalania Ceramiczna komora spalania gwarantuje równomierne podgrzewanie suszu, łatwość czyszczenia i smaczniejszą pare. Dzięki wieczku zamykanemu na magnez aplikacje suszu nigdy nie była taka prosta. obfity zakres temperatury Hybrydowy system grzania DHS zezwala na bardzo skrupulatny wybór temperatury i równomierne podgrzewanie suszu. Dzięki trzem przyciskom na obudowie boundless cfx vaporizer prosto wybierzesz pożądaną temperaturę pracy mieszczącą się w zakresie 40-220°C. Ogromna bateria 5000mAh To co z pewnością wyróżnia Waporyzator boundless CFX od konkurencji to ogromna podwójna bateria łącznej pojemności 5000mAh. Pozwala to na aż 90 minut pracy na pełnym ładowaniu. Waporyzator Boudnless CFX - banalnie prosty w obsłudze stosowanie waporyzatora jest niezwykle proste, a poznanie wszystkich jego funkcji nie powinno zająć Ci dłużej aniżeli 5 minut. Znaczne przyciski i czytelny wyświetlacz pozwalają na instynktowny wybór temperatury pracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.