Menu

Barbie Kalendarz adwentowy Styl i szyk GXD64

Cechy produktu

  • Producent BARBIE 

Opis

Baw się w lubianym stylu z Kalendarzem adwentowym Barbie, w którym odszukasz lalkę Barbie (30 cm) i 24 nieoczekiwanki do tworzenia zróżnicowanych kreacji. Dzieci pokochają odkrywanie aż 24 modowych niespodziewanek – po jednej każdego dnia aż do świąt. W każdej przegródce jest 1 ubranko lub modne akcesorium. Pierwszego dnia dzieci odpakowują wyjątkowy upominek – lalkę Barbie, a poprzez następne 24 dni odkrywają codziennie nową niespodziankę! Opakowanie ma lubiany motyw i może służyć za ozdobę w trakcie zabawy. Dzieci pokochają odliczanie dni do świąt z tym Kalendarzem adwentowym Barbie, w którym czeka na nie lalka Barbie i 24 nieoczekiwanki (ubranka i akcesoria). Kolory i części dekoracyjne mogą się różnić. Lalka nie stoi samodzielnie. Genialny upominek świąteczny dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

  • Baw się w modnym stylu z tym Kalendarzem adwentowym, w którym odszukasz lalkę Barbie (30 cm) i akcesoria.
  • Odkrywaj aż 24 modowe niespodzianki – po jednej każdego dnia aż do świąt!
  • Otwieraj po jednej przegródce dziennie – w każdej jest 1 ubranko lub lubiane akcesorium.
  • Opakowanie ma modny motyw i może służyć za ozdobę podczas zabawy.
  • To nieprzeciętny podarunek dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, zwłaszcza dla tych, które uwielbiają modę i świętowanie w wielkim stylu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.