Menu

Biały regał do salonu - Randi 3X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Hot Wheels – miniaturowe samochodziki wykonane poprzez Elliota Handlera, współwłaściciela popularnej marki Mattel są produkowane bezustannie od ponad pół wieku. Handler, prywatnie mąż twórczyni kultowej lalki Barbie wymyślił linię miniaturowych aut, ponieważ dotychczasowe przystępne na rynku były po prostu nudne i … wolne. Najdroższy pojazd to jeden z 25 prototypów VW microbus „Beach Bomb" z 1969 sprzedany w 2000 roku za 72 000 dolarów. Jeśli posiadacie pochowane gdzieś w piwnicy stare resoraki i myśleliście o ich wyrzuceniu, lepiej je wyczyścić i ustawić na cudownym regale Randi 3X marki Elior. Może wśród zabawek z dzieciństwa znajduje się jakiś "biały kruk", który osiągnie kiedyś kosmiczną cenę?

Minimalizm z duszą

Niezależnie, czy w dzieciństwie kolekcjonowałaś resoraki, papierki z gumy Turbo, czy figurki z Kinder Jaja - sentyment pozostał. Część osób do tej pory przechowuje swoje skarby w pudełkach na dnie szafy. Może to jest sposób na prędkie wzbogacenie się? Przecież nigdy nie wiadomo, jaką wartość z czasem uzyskają nasze ulubione przedmioty z dzieciństwa. Regał Randi 3X marki Elior to perfekcyjna propozycja na przechowywanie ich w prawidłowy sposób. atrakcyjne ułożenie pięciu półek to hit, który ponadto wyeksponuje ustawione na nim przedmioty, ozdabiając wnętrze każdego pomieszczenia. Znikome i stonowana kolorystyka zezwalają na wpasowanie go zarówno do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, a choćby kuchni. Daj ponieść się fantazji i wykorzystaj regał Randi 3X producenta Elior, jak tylko zapragniesz!

mistrzowskie wykończenie

producent Elior słynie z produkcji nadzwyczajnych jakościowo mebli, które wpisują się w najmodniejsze trendy aranżacyjne. Regał Randi 3X stworzyliśmy z naturalnej, laminowanej płyty meblowej o grubości 18 mm, o klasie higieny E1. Płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi, w celu rozszerzenia jej trwałości. Zawartość specjalistycznych włókien o strukturze sinusoidalnej, ułożonych różnokierunkowo, w dodatku nadaje płycie ponadprzeciętnych cech jakościowych. Wzbogacenie obrzeży mebla okleiną ABS dodatkowo broni regał przed uszkodzeniami, łagodzi niebezpieczne krawędzie i uatrakcyjnia jego wygląd. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technika Elior nie gromadzi chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble z łatwością jest

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.