Menu

Biały regał na książki do salonu - Ruler 3X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

ale literatura to nie zawody sportowe, to co roku na świecie bite są nowe rekordy, których przedmiotem stają się pisarze albo książki. Wiedziałaś, że najmłodszym publikującym autorem jest Adauto Kovalski da Silva, który wydał swoją książkę 15 października 2005 roku w wieku 5 lat i 302 dni? Najgrubsza książka świata mierzy 4,08 m grubości, ma 50 560 stron i waży 220 kg. Natomiast najmniejszą książką świata jest mikro chip wyryty na klarownej silikonowej stronie, która mierzy 70 na 100 mikrometrów, a do jej przeczytania potrzeba mikroskopu elektronowego. Regał Ruler 3X producenta Elior to mebel, który pomieści każdy zbiór literacki!

Klasyka, która zawsze się sprawdza

Książki - dzięki nim zwiedzamy świat, poznajemy innych ludzi, świeże miejsca i kultury. Poszerzamy swoją wiedzę na sporo tematów i wzbogacamy własne słownictwo. To kopalnie wiedzy i mądrości, dlatego warto z nimi obcować jak na ogół. To odskocznia od życia codziennego, która w prosty sposób przenosi nas do magicznego świata wyobraźni. klasyczny regał Ruler 3X firmy Elior to nasza sugestia na poprawne przechowywanie książek. Cztery pojemne półki to przestrzeń, którą możesz zagospodarować jak tylko zapragniesz. Książki, seria porcelanowych figurek, zapachowe świece w barwnych słoiczkach, czy zielone kwiaty w doniczkach, od teraz wszystko będzie miało swoje miejsce na regale Ruler 3X. Bezkompromisowa forma i stonowana kolorystyka to połączenie, które na pewno idealnie spełni oczekiwania w Twoim domu!

Tylko sprawdzone materiały

Produkty Elior znamionują się wyrazistym designem i trosceą o każdy detal mebla, a wdzięk i postępowość, jak także solidna i jednostajna kompozycja, to właściwości najnowszego regału Ruler 3X producenta Elior. Mebel został tworzony z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości, obrzeża regału doszlifowano opornym na uszkodzenia mechaniczne tworzywem PCV. Regał Ruler 3X producenta Elior to klasyczna forma, która zaakcentuje Twoją linię ulubionych przedmiotów!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.