Menu

Biały regał na książki do salonu - Ruler 4X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

jednakże literatura to nie zawody sportowe, to co roku na świecie bite są nowe rekordy, których przedmiotem stają się pisarze albo książki. Wiedziałaś, że najmłodszym publikującym autorem jest Adauto Kovalski da Silva, który wydał swoją książkę 15 października 2005 roku w wieku 5 lat i 302 dni? Najgrubsza książka świata mierzy 4,08 m grubości, ma 50 560 stron i waży 220 kg. Natomiast najmniejszą książką świata jest mikro chip wyryty na przejrzystej silikonowej stronie, która mierzy 70 na 100 mikrometrów, a do jej przeczytania potrzeba mikroskopu elektronowego. Regał Ruler 4X firmy Elior to mebel, który pomieści każdy zbiór literacki!

Klasyka, która zawsze się sprawdza

Książki - dzięki nim zwiedzamy świat, poznajemy innych ludzi, nowe miejsca i kultury. Poszerzamy swoją wiedzę na sporo tematów i wzbogacamy własne słownictwo. To kopalnie wiedzy i mądrości, dlatego warto z nimi obcować jak z reguły. To odskocznia od życia codziennego, która w prosty sposób przenosi nas do magicznego świata wyobraźni. konwencjonalny regał Ruler 4X firmy Elior to nasza sugestia na prawidłowe przechowywanie książek. Cztery pojemne półki to przestrzeń, którą możesz zagospodarować jak tylko zapragniesz. Książki, seria porcelanowych figurek, zapachowe świece w barwnych słoiczkach, czy zielone kwiaty w doniczkach, od dzisiaj wszystko będzie miało swoje miejsce na regale Ruler 4X. Surowa forma, a także stonowana kolorystyka to połączenie, które z pewnością perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w Twoim domu!

Tylko sprawdzone materiały

Produkty Elior charakteryzują się wyrazistym designem i dbałością o każdy detal mebla, a wdzięk i postępowość, jak dodatkowo mocna i jednostajna kompozycja, to cechy najnowszego regału Ruler 4X producenta Elior. Mebel został produkowany z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Dla powiększenia wytrzymałości i trwałości, obrzeża regału doszlifowano odpornym na uszkodzenia mechaniczne materiałem PCV. Regał Ruler X firmy Elior to konwencjonalna forma, która uwydatni Twoją linię ulubionych przedmiotów!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.