Menu

Czarny regał z półkami do salonu - Ruler 3X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

lecz literatura to nie zawody sportowe, to co roku na świecie bite są świeże rekordy, których przedmiotem stają się pisarze albo książki. Wiedziałaś, iż najmłodszym publikującym autorem jest Adauto Kovalski da Silva, który wydał swoją książkę 15 października 2005 roku w wieku 5 lat i 302 dni? Najgrubsza książka świata mierzy 4,08 m grubości, ma 50 560 stron i waży 220 kg. Natomiast najmniejszą książką świata jest mikro chip wyryty na krystalicznej silikonowej stronie, która mierzy 70 na 100 mikrometrów, a do jej przeczytania potrzeba mikroskopu elektronowego. Regał Ruler 3X marki Elior to mebel, który pomieści każdy zbiór literacki!

Klasyka, która za każdym razem się sprawdza

Książki - dzięki nim zwiedzamy świat, poznajemy innych ludzi, świeże miejsca i kultury. Poszerzamy swoją wiedzę na niemało tematów i wzbogacamy własne słownictwo. To kopalnie wiedzy i mądrości, dlatego warto z nimi obcować jak najczęściej. To odskocznia od życia codziennego, która w prosty sposób przenosi nas do magicznego świata wyobraźni. konwencjonalny regał Ruler 3X marki Elior to nasza propozycja na dobre przechowywanie książek. Cztery pojemne półki to przestrzeń, którą możesz zagospodarować jak tylko zapragniesz. Książki, kolekcja porcelanowych figurek, zapachowe świece w barwnych słoiczkach, czy zielone kwiaty w doniczkach, od dzisiaj wszystko będzie miało swoje miejsce na regale Ruler 3X. Bezkompromisowa forma oraz stonowana kolorystyka to połączenie, które bez dwóch zdań znakomicie spełni oczekiwania w Twoim domu!

Tylko sprawdzone materiały

Produkty Elior znamionują się wyrazistym designem i dbałością o każdy detal mebla, a wdzięk i progresywność, jak jeszcze solidna i zrównoważona kompozycja, to atrybuty najnowszego regału Ruler 3X marki Elior. Mebel został wytworzony z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości, obrzeża regału wykończono opornym na uszkodzenia mechaniczne materiałem PCV. Regał Ruler 3X marki Elior to klasyczna forma, która podkreśli Twoją serię ulubionych przedmiotów!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.