Menu

Industrialny regał do salonu - Zoruma

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Kolekcjonowanie to niezwykła pasja. Dla osoby która się tym zajmuje, zbierane poprzez nią przedmioty mają wartość sentymentalną i są bezcenne. Zbiory takie pozwalają odciąć się od świata i przenieść się w zupełnie inne miejsce, które znane jest jedynie osobie tak pochłoniętej swoją pasją. Nie ważne czy zbierasz figurki, książki, czasopisma, zabytkowe narzędzia czy całkiem proste znaczki Ci potrzeba miejsca gdzie możesz bezpiecznie umieścić swoje skarby. Dlatego właśnie niezwykły regał z drewna dębowego Zoruma producenta Elior jest dla Ciebie wspaniałym wyborem.

Niezwykły szyk ukryty w prostocie

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego dla osoby, która kolekcjonuje swoje skarby jak zaprezentowanie zbiorów innym. Każda taka osoba jest niezwykle dumna ze swojej serii. Dlatego właśnie regał Zoruma producenta Elior został zaprojektowany z myślą o zaakcentowaniu rzeczy, które się na nim znajdują. Ten niezwykły projekt został tak przemyślany, żeby wszystko prezentowało się na nim rewelacyjnie. Boki mebla nie są zabudowane, a składają się z dwóch konkretnych stalowych słupków. Dzięki czemu drobiazgi na regale widoczne są z każdej strony i bardziej rzucają się w oczy. Równocześnie takie umiejscowienie szkieletu powoduje, że trzymane książki stoją prosto i prezentują się stanowczo korzystnie. Półki, które wychodzą poza obrys mebla, dodają mu odrobiny charakteru i sprawiają, iż mebel nie wygląda płasko i pokazuje się niesłychanie. Gracji dodają mu również półki w kolorze naturalnego dębu. Zastosowanie prawdziwego drewna sprawiło, że wyglądają wyjątkowo spektakularnie. Ich wielka liczba umożliwia pokój całej masy drobiazgów. Połączenie naturalnego drewna o widocznej strukturze słojów z czarną stalą nadaje całości lekko loftowy klimat.

Jakość materiałów to bezpieczeństwo Twoich skarbów

prekursorsko zaprojektowany regał Zoruma to mebel zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Jednym z nich jest jakość materiałów, które są poddawane procesowi szczegółowej selekcji tak, aby w każdym meblu znalazły się tylko te najwyższej klasy. Dlategomarka Elior postawiła na półki z naturalnego drewna dębowego zabezpieczonego specjalnym olejem zapewniającym wysoką odporność na przebarwienie, a także przetarcia. Drewno to nieprzeciętnie pasuje do produkcji półek dzięki ponadprzeciętnej gęstości dochodzącej do 930 k

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.