Menu

Loftowy regał na książki - Rotom

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Jesteś molem książkowym? Potrafisz pochłonąć powieści w kilka dni? uwielbiasz trzymać ukochane lektury zawsze przy sobie, żeby wracać do ulubionych bohaterów wolnej chwili? potrzebujesz miejsca, gdzie możesz magazynować tytuły? Jeśli odpowiedzią jest tak to trafiłaś rewelacyjnie! Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie niezwykły regał Rotom marki Elior zaprojektowany z myślą o fanach książek i czasopism.

Miejsce na ulubione drobiazgi

Regał jest szczególnie wielofunkcyjnym meblem, który możesz dostosować do swych potrzeb. Możliwość trzymania książek, pucharów, ulubionych figurek lub nawet roślin sprawia, iż to element aranżacji, który musisz mieć w swym mieszkaniu. Dlatego regał Rotom producenta Elior wyposażony jest w aż 6 stanowczo poręcznych i poręcznych półek. Dwie z nich w odcieniu czarnych są lekko głębsze sprawiając, że całość nie jest płaska tak jak inne tego typu meble, a wyjątkowy charakter oraz głębię. Na dodatek ich wielkość jest dobrana do wymiaru książek oraz segregatorów. sprawia to, że lektury układają się spektakularnie i nie wystają poza obrys regału. Połączenie naturalnego drewna dębowego z czarnym szkieletem ze stali stworzyło niezwykłą kreację, która rewelacyjnie oddaje ducha industrialnego klimatu. Potężna stalowa forma jest niezwykle jednostajna i zachowuje równowagę w każdych warunkach.

Jakość materiałów to klucz do sukcesu

producent Elior zawdzięcza swój sukces przykładaniu uwagi nawet do najmniejszych detali tak, by każdy klient był zadowolony. Dlatego do produkcji Regału Rotom wykorzystano specjalnie wyselekcjonowane materiały wysokiej klasy tak, żeby spełnić wymagania choćby najmocniej wymagającego klienta. Dlatego właśnie cała rama regału Rotom została wytworzona z najwyższej jakości stali nierdzewnej pomalowanej proszkowo fachowym barwnikiem Wixer 7XT wytrzymałym na zarysowania i zadrapania. technika malowania proszkowego znamionuje się dużą trwałością, wytrzymałością na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę, a także uszkodzenia mechaniczne, a także kompletnie i równomiernie pokrywa całą powierzchnię farbą. Półki natomiast charakteryzują się wysoką wytrzymałością, trwałością oraz odpornością na wyginanie. Jest to zasługa zastosowania drewna dębowego o gęstości dochodzącej do 930 kg/m3, a także twardości w skali Brinella na płaszczyźnie podłużnej wynosząca a

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.