Menu

Zabezpieczenia gniazdek zaślepki 6szt + klucz REER

Cechy produktu

  • Producent reer 

Opis

Zabezpieczenia gniazdek zaślepki 6szt + klucz REER Zabezpieczenie kontaktów - 6 sztuk oraz klucz Ochroń swoją pocięchę przed groźnym porażeniem artykuł uwielbianej, niemieckiej firmy


Okres kiedy Twoje dziecko początkuje zwiedzać świat czyli raczkować, jest jednym z najniebezpieczniejszych okresów. Ciekawość i chęci poznawania może doprowadzić do przykrych wypadków w domu. Dlatego warto zabezpieczyć mieszkanie. Istotnie widoczne są gniazdka elektryczne, gdyż to właśnie porażenie prądem jest jednym z najpoważniejszych zagrożeń.

  • Wielokrotnego użytkowania - przemyślana a zarazem prosta budowa - nie wymaga przyklejania czy wiercenia, dlatego znakomicie sprawdzi się dodatkowo na wakacjach czy w wynajmowanym mieszkaniu
  • trafne dla ochrony dzieci do 24 miesiąca życia.
  • pakiet gromadzi: 6 części + 'klucz', pozwala zabezpieczyć równocześnie 6 gniazdek

REER® jest renomowaną niemiecką firmą istniejacą na rynku od 1922 roku. Zajmuje się produkcją artykułów rozszerzających bezpieczeństwo dzieci w domu. W Niemczech jest jedną z przodujących firm, która cieszy się ogromnym zaufaniem rodziców do oferowanych produktów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.