Menu

Schodołaz kroczący z podpięciem do wózka KSP YACK N962 (130kg udźwigu)

Cechy produktu
  • Producent KSP Italia 
Opis
Schodołaz kroczący z podpięciem do wózka KSP YACK N962 (130 kg udźwigu)
SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)
Schodołaz kroczący to urządzenie, które może być z powodzeniem stosowane w trakcie transportu osób niepełnosprawnych po schodach krętych czy prostych. Istnieje jednak pewna alternatywa do tego typu urządzenia, a mianowicie schodołaz KSP YACK N962. Jego zaletą jest w głównej mierze większa mobilność i sposób używania. Schodołaz z podpięciem do wózka będzie miał bowiem zastosowanie tylko w sytuacjach, kiedy jest to koniecznie konieczne.

Czym jest schodołaz kroczący z najazdami?
Schodołaz z podpięciem do wózka, jak sama nazwa wskazuje, to urządzenie, które zezwala na zewnętrzne zamocowanie wózka inwalidzkiego w razie, gdy potrzebne będzie jego przetransportowanie po schodach. Oznacza to, że nie trzeba dysponować charakterystycznym schodołazem kroczącym i w dodatku wózkiem inwalidzkiem. Można wyposażyć się tylko w schodołaz KSP YACK N962 i jak do tej pory użytkować własny wózek inwalidzki.
Jak działa schodołaz KSP YACK N962?
Sposób działania schodołazu z najazdami jest niemal identyczny ze standardowymi schodołazami kroczącymi. Sam transport osoby niepełnosprawnej odbywa się podobnie, a więc podczas dojazdu do schodów, schodołaz dzięki wysuwanej stopie schodek po schodku przesuwa wózek w górę albo w dół. Różnica polega jednak na tym, iż prywatny wózek inwalidzki osoby niepełnosprawnej na wstępie zostaje doczepiony do schodołazu w sposób pewny i bezpieczny, dzięki zaimplementowanym płozom.
mocne strony schodołazu KSP YACK N962
Schodołaz z podpięciem do wózka ma zewnętrzną baterię, dzięki czemu urządzenie ładowane jest jednocześnie, gdy stoi samodzielnie, jak i w trakcie zamontowania do wózka inwalidzkiego. Jest przy tym niezawodny w swym działaniu. W pełni elektryczne sterowanie umożliwia bieżąco zmieniać atrybuty pracy, jak nawet szybkość, czy tryb z ciągłego na przerywany. Schodołaz można z łatwością złożyć i rozłożyć, a co ważne, jest nietrudny w transporcie, ponieważ nie zajmuje mnóstwo miejsca. Dodatkowo to urządzenie uniwersalne kompatybilne z większością przystępnych na rynku wózków inwalidzkich.
ZASTOWOWANIE SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (zobacz więcej)
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.