Menu

Schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych (JOLLY 150 Plus)

Cechy produktu

  • Producent TGR 

Opis

Schodołaz gąsienicowy dla osób niepełnosprawnych Jolly 150 Plus SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)
idealny schodołaz do wózków inwalidzkich
TGR 150 Jolly to schodołaz do wózków inwalidzkich zdolny poradzić sobie z udźwigiem do 150kg. Jest to masa łączna osoby transportowanej i wózka inwalidzkiego. Ten schodołaz gąsienicowy osobowy dedykowany jest do transportu osób niepełnosprawnych o obszerniejszej wadze posiadających cięższy wózek inwalidzki.
mobilny schodołaz z wózkiem zamiast windy
kompletna waga urządzenia to zaledwie 52 kg. Jest to przenośny i poręczny schodołaz gąsienicowy, zdolny poradzić sobie nawet w niewielkich przestrzeniach. Ten schodołaz z wózkiem pokona zakręty zarówno pod kątem prostym, jak i w kącie półpełnym na spocznikach o rozmiarach 97 na 97cm oraz 97 na 200 cm. Schodołaz gąsienicowy TGR Jolly to urządzenie w pełni mobilne. Z tego powodu ten schodołaz z wózkiem nie wymaga żadnej instalacji. Ponadto, producent przewidział transport tego urządzenia między najróżniejszymi lokacjami. Zmyślna konstrukcja pozwala prosto rozmontować ten schodołaz osobowy na dwie części, czemu z łatwością zmieści się w bagażniku, choćby mniejszego samochodu.

Bezobsługowy akumulator wielokrotnego ładowania o objętości 12 V 24 Ah umożliwia pokonanie nawet do 50 pięter na jednym ładowaniu. Budowa, jaką posiada ten elektryczny schodołaz gąsienicowy to połączenie wytrzymałości, zwrotności, a także lekkiej wagi. Cały schodołaz dla osób niepełnosprawnych waży zaledwie 52 kg. Dodatkowo, firma wyposażył ten elektryczny transporter schodowy w podzespoły odpowiadające za bezpieczeństwo. Nie zabraknie więc tutaj przycisku STOP, negatywnego elektromagnetycznego hamulca 12V, gąsienic pokrytych antypoślizgową gumą oraz rączek dopracowanych przeciwpoślizgowym materiałem.
najlepszy schodołaz do wąskiej klatki schodowej
Schodołaz do bloku TGR 150 Jolly Plus to rozwiązanie dla wszystkich osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, na co dzień zmagających się ciasnymi pomieszczeniami, a także z wąskimi klatkami schodowymi. Urządzenie sprawnie rozprawia się z problemem, jakim jest wychodzenie osoby niepełnosprawnej z domu. Wydajny silnik elektryczny pozwala na pokonanie 24 poziomów na minutę.

Wnoszenie, znoszenie osób niepełnosprawnych po schodach
To po prostu sprawdzony schodołaz z wózkiem ze powiększonym udźwigiem do 150kg, o wysokiej zwrotności i możliwości pokonywania zakrętów, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie - równocześnie osób niepełnosprawnych, jak i ich opiekunów. Używając ten schodołaz do wózków T.G.R. przekonasz się, iż transport osób niepełnosprawnych po schodach i pokonywanie przez nich architektonicznych nie musi być nad wyraz wymagającą i stresujące czynnością.
ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (zobacz więcej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.