Menu

Schodołaz gąsienicowy z rampami (JOLLY 150 z rampami)

Cechy produktu
  • Producent TGR 
Opis
Schodołaz gąsienicowy Jolly 150 z rampami
SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)
Schodołaz TGR 150 JOLLY z najazdami to sprzęt niezwykle konkretny i ergonomiczny, znamionujący się szerokim udźwigiem 150 kg - dzisiaj z dołączonymi do zestawu najazdami. Szczególnie wytrzymały akumulator i konkretny silnik odpowiedzialny za wprawianie urządzenia w ruch, i tym samym transport osoby niepełnosprawnej po schodach, umożliwia pokonanie 12 poziomów w ciągu minuty.
Schodołaz do wózków elektrycznych
Ten schodołaz z rampami jest w stanie pokonać zakręty na pod kątem prostym oraz w kącie pół pełnym stosownie na spocznikach o rozmiarach 115 na 115cm. Firma TGR od lat zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo, komfort swych klientów, a także funkcjonalność, jaką zapewniają oferowane przez nią schodołazy do wózków elektrycznych. Firma zdaje sobie sprawę, iż akumulator, który trzeba bezustannie ładować, jest tylko kolejnym powodem do frustracji i niezadowolenia. Z tego też powodu ten schodołaz do wózka elektrycznego posiada akumulator zezwalający na pracę urządzeniem, która bez dwóch zdań uraduje każdego - jedno naładowanie starcza na pokonanie do 50 pięter.
Transporter schodowy dla wszelkich rodzajów wózków
Podłączone rampy pozwolą na transport różnego typu wózków. TGR 150 JOLLY z rampami to równocześnie schodołaz do wózków aktywnych i schodołaz do wózka elektrycznego. To nie wszystko - urządzenie pozwala także na przypięcie wózków o mniejszych gabarytach. TGR 150 JOLLY z najazdami sprawdzi się więc idealnie jako schodołaz do wózków spacerowych, a także schodołaz dla dzieci.
Schodołaz do wózków aktywnych
Maksymalne obciążenie, na jakie pozwala ten schodołaz z rampami, to aż 150 kg przy wadze urządzenia wynoszącej zaledwie 71 kg. Niezwykle zrównoważona oraz użycie pionierskich, najwyższej jakości materiałów, to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Co więcej, marka wyposażył ten schodołaz dla wózków aktywnych w negatywny elektromagnetyczny hamulec o mocy 12V.
Elektryczny schodołaz dla dzieci
Maksymalny kąt nachylenia, z którym poradzi sobie ten schodołaz do wózka elektrycznego, to aż 35 stopni. Maksymalna wysokość stopnia to 180 milimetrów, a dopuszczalny stopień zaokrąglenia stopnia wynosi od 0 do 20 mm. Ten schodołaz z rampami umożliwia transport wózków inwalidzkich po schodach z jeszcze pokaźniejszymi odstępami i odległością od ziemi. Załączona rampa zezwala na pokonanie barier architektonicznych z jakimi nie poradziły sobie klasyczne schodołazy do wózków spacerowych.
ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (przejrzyj więcej)
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.