Menu

Schodołaz osobowy kroczący krzesełkowy (LG 2020 130kg udźwigu)

Cechy produktu
  • Producent Antano 
Opis
Schodołaz kroczący krzesełkowy dla osób niepełnosprawnych LG 2020 (130 kg udźwigu) SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)
Schodołaz osobowy kroczący krzesełkowy firmy Antano Group jest jednym z flagowych produktów marki. Stanowi przykład wysokiej dbałości o detal,w głównej mierze niewątpliwej funkcjonalności, jaka staje się kluczowa, gdy bierzemy pod uwagę poruszanie się osób o ograniczonej mobilności.
Schodołazy pokonują bariery architektoniczne
Schodołaz osobowy kroczący krzesełkowy został zaprojektowany z reguły dla osób starszych, a więc seniorów, którzy w wyniku doskwierających im dolegliwości, nie mogą już w oczekiwany sposób poruszać się po schodach. Urządzenie świetnie im to ułatwi, ponieważ może być stosowane jednocześnie w otoczeniu domowym, jak i miejskim. W miastach wciąż trudno jest o ułatwienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Muszą się oni borykać z tzw. Barierami architektonicznymi, jakie mimo starań ustawodawców, nie są przestrzegane. Dlatego także schodołaz kroczący krzesełkowy LG 2020 zapewnia bezproblemowe poruszanie się wszędzie tam, gdzie napotykamy na schody kręte czy tradycyjne. Urządzenie zostało wyekwipowane w szczególnie pojemny akumulator, umożliwiając nieprzerwane działanie choćby po przebyciu kilkuset schodów. Nie odmówi więc posłuszeństwa, jeśli okaże się to pilne i konieczne.

Wygląd i estetyka schodołazu LG 2020
Na uwagę zasługuje także jakość wykonania schodołazu, jego wysoka estetyka, która charakteryzuje włoską producenta Antano. Już nie raz udowodniła ona,wytworzone poprzez nią urządzenia należą do trwałych, bezpiecznych oraz odznaczają się także niebywałymi walorami estetycznymi. To dlatego są tak często nabywane jednocześnie poprzez klientów prywatnych, jak i biznesowych, np. Biura architektoniczne. Schodołaz ma szereg praktycznych rozwiązań technicznych, jak regulowane podnóżki i zagłówki, tylne koło podporowe, które pozwala na krótki odpoczynek operatora w trakcie obsługi urządzenia. Daje możliwość także przystosować tryb pracy, czyli wspinania po schodach. Zapewnia więc niebanalne i komfortowe rozwiązania jego wykorzystywania, stawiając go w ścisłej czołówce schodołazów na rynku.
ZASTOWOWANIE SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (zobacz więcej)
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.