Menu

Stalowa beczka cylindryczna na substancje płynne 216 l

Cechy produktu

  • Producent B2B Partner 

Opis

Beczki są obecnie w głównej mierze użytkowanymi opakowaniami do transportu i przechowywania przeciętnych i niedużych ilości substancji sypkich i ciekłych. Oferują wielki wybór objętości, kształtu, parametrów technologicznych i możliwości użycia, dzięki temu pełnią kluczową rolę jako opakowania w przemyśle chemicznym i spożywczym.

W zasadzie beczki dzieli się w zależności od materiału, z jakiego są wytworzone (metalowe, plastikowe, kartonowe) i w zależności od przeznaczenia (substancje sypkie - beczki z wiekiem; substancje ciekłe - beczki z otworami z nakrętkami).

W zależności od przeznaczenia podstawowe typy różnią się swoją konstrukcją; w beczkach metalowych np. Aplikacja wewnętrznych farb albo plastikowych wkładów pozwalających na przechowywanie substancji agresywnych, krzywdzących dla metali.

Asortyment beczek, który oferujemy swoim klientom, jest w stanie pokryć niezwykle szeroką skalę substancji artykułów chemicznych,przystępne są także np. Beczki na wodę deszczową.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.