Menu

Stalowa beczka cylindryczna na substancje płynne 60 l

Cechy produktu

  • Producent B2B Partner 

Opis

Beczki są obecnie zwykle użytkowanymi opakowaniami do transportu i przechowywania średnich i śladowych ilości substancji sypkich i ciekłych. Proponują szeroki dobór objętości, kształtu, parametrów technologicznych i możliwości wykorzystania, dzięki temu pełnią kluczową rolę jako opakowania w przemyśle chemicznym i spożywczym.

W zasadzie beczki dzieli się w zależności od materiału, z jakiego są wyprodukowane (metalowe, plastikowe, kartonowe) i w zależności od przeznaczenia (substancje sypkie - beczki z wiekiem; substancje ciekłe - beczki z otworami z nakrętkami).

W zależności od przeznaczenia podstawowe typy różnią się swoją konstrukcją; w beczkach metalowych np. Aplikacja wewnętrznych farb albo plastikowych wkładów zezwalających na przechowywanie substancji agresywnych, szkodliwych dla metali.

Asortyment beczek, który oferujemy swoim klientom, jest w stanie pokryć wyjątkowo szeroką skalę substancji chemicznych artykułów,przystępne są także np. Beczki na wodę deszczową.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.