Menu

Suszarka do włosów 1200 W Fen czarna Faneco

Cechy produktu
  • Producent Faneco 
Opis

Suszarka do włosów 1200 W czarna Suszarkę do włosów 1200 W FEN produkowano z czarnego, konkretnego plastiku ABS. Świetnie sprawdza się w łazienkach hotelowych i basenowych. Montuje się ją na ścianie. Dzięki swej lekkości i niewielkim wymiarom jest niezwykle użyteczna.

Dwustopniowa regulacja mocy gwarantuje wygodę obsługi i wysoką funkcjonalność modelu. Podwójna izolacja elementów elektrycznych, a także zabezpieczenia sprawiają, że jest to wspaniała suszarka do hoteli.. Informacje techniczne: Materiał obudowy: plastik ABS Kolor: czarny Moc maksymalna: 1200 W Sposób uruchamiania: przycisk szybkość powietrza: 13 m/s sprawność: 71 m3/h Napięcie zasilania: 220 V Częstotliwość prądu 50 Hz rozmiary suszarki - wysokość 200 mm, szerokość 170 mm, głębokość 90 mm dokument CE, Stopień ochrony IPX4 Izolacja części elektrycznych: podwójna (II stopnia) Gwarancja: 2 lata "door-to-door"

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.