Menu

TP-LINK Punkt dostępowy EAP225 AP Gb PoE AC1200

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 

Opis

Gigabitowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością konstrukcji na suficie, AC1350 EAP225
  • Rozgłaszanie sieci w paśmie 2,4GHz o szybkości 450 Mb/s oraz w paśmie 5GHz o szybkości 867Mb/s, co daje 1317 Mb/s łącznie w dwóch pasmach
  • Centralne zarządzanie siecią bezprzewodową z chmury i aplikacja Omada umożliwiają łatwe i wygodne użytkownie
  • Zasilanie poprzez PoE (802.3af) i obsługa pasywanego PoE pozwalają na dowolne umiejscowienie urządzenia
  • dużo metod uwierzytelniania dostępu (SMS/Facebook Wi-Fi/Voucher itp.)
  • Opcja Sterowania pasmem pozwala na automatyczne ustawianie pasma 5GHz w sytuacji maszyn dwupasmowych, żeby umożliwić szybsze połączenia
  • technologia MU-MIMO umożliwia zwielokrotnienie prędkości jednoczesnej zamiany informacji pomiędzy punktami dostępowymi a wieloma urządzeniami końcowymi
  • technika transmisji kierunkowej gwarantuje słuszne działanie urządzenia i stabilne połączenia


Najszybsze prędkości Wi-Fi dzięki technologii MU-MIMO

Połączenie Wi-Fi 802.11ac dzięki technologii MIMO nowej generacji zagwarantuje prędkości do 1350Mb/s wielu urządzeniom równocześnie.


Centralne zarządzanie

darmowe oprogramowanie TP-LINK EAP Controller pozwala na monitorowanie i zarządzanie setkami maszyn EAP TP-LINK w wielu lokalizacjach. Prosta obsługa, możliwość kontroli, dobrania i wizualizacji całej sieci z każdego komputera podłączonego do niej zezwala na stworzenie sieci wydajniejszej i tańszej niżeli kiedykolwiek.


darmowy dostęp do zarządzania z chmury - w dowolnym miejscu, o dowolnej porze

Omada zapewnia bezpłatny dostęp z chmury do centralnej platformy zarządzania. Podróżuj ze swoją siecią bez żadnych ograniczeń.


Łatwość montażu i zasilanie PoE

postępowy design i łatwość montażu zezwalają na bezproblemowe przypasowanie urządzenia do każdego wnętrza. EAP225 obsługuje zarówno PoE 802.3af jak i pasywne PoE, co umożliwia prędki i wygodny montaż urządzenia bez wykorzystywania dodatkowych kabli.


Wysoka sprawność nawet przy znacznej liczbie użytkowników

bezprecedensowe prędkości Wi-Fi, łatwość konstrukcji, zasilanie przez PoE, oprogramowanie zarządzające, uwierzytlenianie za pomocą strony powitalnej, zabezpieczenia i elementy klasy biznesowej sprawiają, że urządzenia EAP wyśmienicie sprawdzają się w najbardziej wymagających środowiskach, takich jak np. Szkoły, hotele i duże firmy.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.