Menu

Jura - Szklany pojemnik na mleko

Cechy produktu
  • Producent Jura 
Opis

Większość z nas ma słabość do kawy i nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez tego aromatycznego napoju. Niestety nie za każdym razem mamy czas na zaparzenie charakterystycznej kawy, ponadto mamy problem z doborem stosownego stopnia zaparzenia.

nabywając ekspres marki Jura dostajemy gwarancję zawsze genialnie skomponowanego trunku. Czy wybierzemy Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato, Caffè latte, czy po prostu zwykłą kawę zawsze mamy gwarancję rewelacyjnego smaku, konsystencji i niebiańskich smakowych doznań.

Utrzymanie czystości ekpresu jest szczególnie ważne dlatego Jura wprowadziła na rynek specjalistyczne środki, by wydłużyć wytrzymałość ekspresu.Szklany pojemnik na mleko producenta Jura jest wspaniałym pomysłem dla miłosników kawy z mlekiem.

Hignieniczny tworzony ze szkła hartowanego jest nieprzeciętny do przechowywania mleka. Rurka znajdująca się we wnętrzu pojemnika tworzona ze stali szlachetnej jest bezpieczna dla zdrowia i nie przenosi żadanych substancji do mleka.

parametry: - szklany pojemnik wyprodukowany ze szkła hartowanego,- rurka we wnątrz pojemnika wytwarzana z najwyższej jakości stali nierdzewnej,- hignieczny pojemnik rewelacyjny do przechowywania mleka,- pojemność: 0,5 l,- pojemnik można myć w zmywarce.

Jura proponuje swoim klientom ekskluzywny sprzęt AGD już od 1931 roku szwajcarska producent wprowadziła na rynek innowacyjne urządzenia domowe. Do dziś prężnie działa poszerzając swoje horyzonty. Marka JURA jest reprezentowana w Niemczech, Austrii, Holandii, Stanach Zjednoczonych, obfitej Brytanii, Australia, Hiszpania, Szwecja, Polsce i Azji Południowo-Wschodniej.

Jura to marka Premium, której głównymi atutami są odporność, łatwość użytkowania i produktywność. Twórcy firmy Jura koncentrują się na działaniach zgodnych z ich wartościami i dążą do założonych celów. To producent z tradycjami i bezbłędną renomą, dlatego z pełną świadomością możemy stwierdzić, że ekspresy Jura, to jedne z najkorzystniejszych na świecie!Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Jura w Polsce.

nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.