Menu

Profesjonalny klej kontaktowy w sprayu 500ml do pianek akustycznych

Cechy produktu

  • Producent BITMAT 

Opis

Klej uniwersalny w aerozolu na bazie kauczuku syntetycznego, żywic plastikowych i środków modyfikujących w rozpuszczalnikach ekologicznych.

cena: 25zł / 500ml / 1 sztuka

skuteczność: około 4-5m2

(sprawność zależna od materiału, jaki będzie klejony)

zastosowanie:

Klej kontaktowy asygnowany jest do łączenia niepokaźnych i sporych powierzchni materiałów takich jak pianki wygłuszające, akustyczne, izolujące.

wyśmienicie sprawdza się też podczas klejenia gąbek poliuretanowych, poliestrowych, tkanin, gum tapicerskich, papieru, tektury, kartonu, tekstyliów, filców, dywanów i innych materiałów tapicerskich w zróżnicowanych kompozycjach, a także do podłoża z metalu, betonu, drewna ascetycznego, lakierowanego i tworzyw drewnopochodnych.

w dodatku klej w sprayu ten wyśmienicie sprawdza się w klejeniu części z plastiku, metalu, styropianu.

dzięki czemu znajduje duże zastosowanie w motoryzacji, w pracach domowych, a także w rzemiośle i modelarstwie i w pracach plastycznych. Idealnie łączy obrzeża PCV i ABS z płytą wiórową.

wytrzymały na wysokie temperatury do 100 °C !!!

cechy:

  • do natychmiastowego użycia
  • stwarza rozciągliwą spoinę
  • spora skuteczność
  • odporność na starzenie
  • obrotowa dysza upraszcza nanoszenie kleju
  • niepodatny na temperatury
  • szybkoschnący

Sposób wykorzystania: Pojemnik przed zastosowaniem wstrząsnąć. Celem uzyskania najlepszych rezultatów temperatura kleju jak i klejonych tworzyw powinna mieścić się w granicach 15-27°C.

Wszystkie klejone powierzchnie powinny być dokładnie osuszone, wolne od brudu, kurzu i tłustych skażeń. regulowanie szerokości strumienia kleju jest realne po przestawieniu dyszy kleju w pozycję H-M-L (high-medium-low).

Dysza pojemnika powinna znajdować się w odległości 15-20 cm od powierzchni sklejanego materiału.

Na jedną powierzchnię klej należy nakładać poziomo, na drugą zaś pionowo, nie dopuszczając do powstawania pęcherzy, kałuż i unikając nakładania punktowego.

Klejone materiały można złączyć i docisnąć po upływie min. 30 sekund, niezbędnych do odparowania rozpuszczalnika. Spoina klejowa jest wrażliwa na rozpuszczalniki, działanie bezpośrednich promieni słonecznych i wysoką temperaturę (powyżej 100°C).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.