Menu

Amica AWBI6122

Cechy produktu

  • Producent Amica 
  • Sposób ładowania góra 

Opis

Klasa produktywności energetycznej A++ Wyższa klasa energetyczna to nie tylko gwarancja niższych rachunków za prąd, ale także ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Minimalizujemy zużycie energii elektrycznej w naszych pralkach. Dzięki temu możesz radować się z maksymalnych efektów prania i niskich rachunków za prąd. Skróć czas Masz ubrania zabrudzone w niewielkim stopniu lub potrzebujesz, by pranie zakończyło się wcześniej? Użyj funkcji Skróć czas. Dzięki niej ubrania wypierzesz szybciej, ale równie efektywnie, co w tradycyjnym procesu. Zyskujesz więcej czasu dla siebie i niższe rachunki za prąd. Wyświetlacz LED nad wyraz użyteczny i czytelny. Taki właśnie jest ekran w pralkach Amica. Dzięki niemu zyskasz nieskomplikowany dostęp do informacji, bez problemu dokonasz ustawień i zweryfikujesz status pracy urządzenia. Funkcja MaxLoad Nie wiesz ile ubrań możesz wstawić na raz, aby pranie było rewelacyjne? Dzięki funkcji MaxLoad wyświetlacz LCD pokaże Ci maksymalny załadunek całkowitą pralkę (FUL), pół (HLF) albo liczbę kilogramów. Dzisiaj już zawsze będziesz wiedzieć ile prania możesz zrobić, by osiągnąć najkorzystniejsze efekty. Bo pranie powinno być efektywne. Wymienne łożyska Zużyte łożyska? Nie musisz kupować nowej pralki! Dzięki wymiennym łożyskom naprawisz pralkę samodzielnie lub z pomocą serwisanta. Bez zbędnych kosztów. Płukanie ekstra Pozostałości środka piorącego na ubraniach mogą wywoływać podrażnienia skóry. Niezwykle narażeni są na to alergicy i drobne dzieci. Aby temu zapobiec, użyj funkcji dodatkowe płukanie, która umożliwia jeszcze staranniejsze wypłukanie detergentu. W ten sposób zapewnisz efektywną ochronę choćby najdelikatniejszej skórze. Pranie wstępne Pożegnaj się z uciążliwym namaczaniem silnie zabrudzonych tkanin. Od dzisiaj wypierzesz je skuteczniej, gdy włączysz funkcję pranie wstępne. Pralka Cię wyręcza, a Ty masz więcej czasu na przyjemności. Program Ulubione Pierz tak, jak lubisz! Program Ulubione pozwala zapisać jednostkowe parametry prania. Dzięki czemu są dostępne na wyciągnięcie ręki. Ty oszczędzasz czas, a pralka zagwarantuje najwyższą jakość prania za kazdym razem. Program Antyalergiczne Jeśli w Twoim domu mieszkają dzieci czy alergicy, docenisz bezpieczny program prania antyalergicznego. Dzięki intensywnemu praniu z dodatkowym cyklem płukania w podgrzanej wodzie Twoje pranie zostanie zdezynfekowane a alergeny, roztocza i bakterie usunięte. Wszystko w trosce nawet o najdelikatniejszą skórę. Program Wełna Każdemu zdarzyło się kiedyś skurczyć wełniany sweter albo sfilcować czapkę w trakcie prania. Dlatego Amica stworzyła program Wełna, który skutecznie czyści, a równocześnie chroni wełniane włókna przed filcowaniem i odkształceniem. Dzięki niemu Twoje ulubione swetry pozostaną idealnie czyste, miękkie i puszyste. ChildLock Ciekawskie maluchy potrafią nabroić wszędzie, nawet w łazience. Na szczęście pralki Amica możesz w łatw...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.