Menu

Amica TAW 7123 DCW

Cechy produktu

  • Producent Amica 
  • Sposób ładowania góra 
  • Kolor biały 

Opis

Klasa sprawności energetycznej A+++

progresywny design to nie jedyna droga do zadowolenia klienta. Zaawansowane technicznie pralki Amica przystępne są także w klasie energetycznej A+++. Oszczędność zużycia energii pralki w klasie A+++ w stosunku do pralki w klasie A wynosi 60 kWh/rok. Dzięki czemu możesz zyskać nawet do 75 bezpłatnych cykli prania rocznie* (* w programie 'bawełna' z pełnym załadunkiem) lub 60 tys. Koktajli za darmo* (* przygotowanych blenderem ręcznym).

O
O
Add+

Pranie w toku, a Ty zapomniałeś wrzucić do pralki jakieś ubrania. Dzięki funkcji Add+ dodasz je w trakcie prania. Ikona na wyświetlaczu pralki poinformuje Cię, kiedy możesz to zrobić. Czysty komfort.

Funkcja MaxLoad

Nie wiesz ile ciuchów możesz wstawić na raz, aby pranie było wyśmienite? Dzięki funkcji MaxLoad wyświetlacz LCD pokaże Ci maksymalny załadunek – całkowitą pralkę (FUL), pół (HLF) albo liczbę kilogramów. Dzisiaj już za każdym razem będziesz wiedzieć ile prania możesz zrobić, by osiągnąć najlepsze efekty. Bo pranie powinno być skuteczne!

Skróć czas

Masz ubrania zabrudzone w niewielkim stopniu albo Ci trzeba, aby pranie zakończyło się wcześniej? Użyj funkcji Skróć czas. Dzięki niej ubrania wypierzesz szybciej, lecz równie wydajnie, co w tradycyjnym cyklu. Zyskujesz więcej czasu dla siebie i niższe rachunki za prąd.

O
Poziom zabrudzenia

Poziom prania przypasowany do poziomu zabrudzeń? dzisiaj to realne. Wybierz lekki, średni albo potężny poziom zabrudzenia, a pralka Amica skonsoliduje atrybuty prania, dobierze czas i optymalną ilość wody. Wszystko dla Twojej wygody, oszczędności czasu i energii. A ponadto z myślą o środowisku.

AutoSensor

Nie chcesz wybierać pomiędzy oszczędnością wody a jakością prania? czujka poziomu wody samoczynnie dobierze wodę do programu oraz rodzaju i ilości odzieży. Skrupulatnie tyle, ile potrzeba, żeby pranie było maksymalnie skuteczne. Twoja odzież jest za każdym razem perfekcyjnie czysta, a Ty oszczędzasz!

EO
SoftDrum

Zapomnij o ubraniach zniszczonych podczas prania! Bębny w pralkach Amica zyskały specjalne przetłoczenia, które sprzyjają żywotności odzieży. Teraz możesz mieć pewność, ze Twoje ubrania będą nie tylko idealnie czyste, ale także zachowają jakość na dłużej.

Program Codzienne 58'

Czas to pieniądz. Jego oszczędność to oczywiste korzyści. Dlatego pralki Amica wyekwipowane zostały w pełen program prania trwający zaledwie 58 minut! Codziennie czysty komfort!

Program Antyalergiczne

Jeśli w Twoim domu mieszkają dzieci czy alergicy, docenisz bezpieczny program prania antyalergicznego. Dzięki intensywnemu praniu z dodatkowym cyklem płukania w podgrzanej wodzie Twoje pranie zostanie zdezynfekowane a alergeny, roztocza i bakterie usunięte. Wszystko w dbałości nawet o najdelikatniejszą skórę.

O
Autoczyszczenie bębna

W bębnie pralki typowo zawiera się brud. Pralki Amica wyposażone zostały w funkcję Autoczyszczenie bębna, która świetnie radzi sobie z tym problemem. Usuwa niebezpieczne grzyby, pleśnie, bakterie i alergeny. Dzięki temu ubrania zawsze są rewelacyjnie świeże, efektownie pachnące i w pełni bezpiecznie. To nieprzeciętne rozwiązanie, zwłaszcza w sytuacji dzieci i alergików.

Gotowe za...

Ci potrzeba,cykl prania zakończył się o wyróznionej poprzez Ciebie godzinie? Żaden problem! Nie musisz zastanawiać się, ile trwa dany program, pralka zrobi to za Ciebie. Wybierz godzinę i zyskaj pewność, że wszystko będzie gotowe na czas.

ChildLock

Ciekawskie maluchy potrafią nabroić wszędzie, nawet w łazience. Na szczęście pralki Amica możesz w nietrudny sposób zabezpieczyć przed skutkami beztroskiej zabawy, przez zablokowanie przycisków funkcyjnych. Dzięki temu nie musisz się obawiać o przypadkowe wyłączenie albo zmianę ustawień urządzenia.

Wymienne łożyska

Zużyte łożyska? Nie musisz kupować nowej pralki! Dzięki wymiennym łożyskom naprawisz pralkę samodzielnie lub z pomocą serwisanta. Bez zbędnych kosztów!

Regulacja wirowania

Nie wszystkie tkaniny należycie znoszą etap wirowania. Dlatego w pralkach Amica możesz z łatwością zredukować lub w pełni wyłączyć obroty bębna. Dzięki temu Twoje ulubione ubrania, choćby te z delikatnych tworzyw, zostaną z Tobą na dłużej.

Pranie wstępne

Pożegnaj się z uciążliwym namaczaniem silnie zabrudzonych tkanin. Od teraz wypierzesz je skuteczniej, gdy włączysz funkcję pranie wstępne. Pralka Cię wyręcza, a Ty masz więcej czasu na przyjemności.

Płukanie ekstra

Pozostałości środka piorącego na ubraniach mogą powodować podrażnienia skóry. Niezwykle narażeni są na to alergicy i nieznaczne dzieci. Żeby temu zapobiec, użyj funkcji uzupełniające płukanie, która pozwala na jeszcze dokładniejsze wypłukanie detergentu. W ten sposób zapewnisz efektywną ochronę choćby najdelikatniejszej skórze.

Program Wełna

Każdemu zdarzyło się kiedyś skurczyć wełniany sweter lub sfilcować czapkę w trakcie prania. Dlatego Amica stworzyła program Wełna, który efektywnie czyści, a równocześnie broni wełniane włókna przed filcowaniem i odkształceniem. Dzięki niemu Twoje ulubione swetry pozostaną doskonale czyste, miękkie i puszyste.

Program Pranie ręczne

Delikatne tkaniny wymagają niestandardowego podejścia w kwestii prania. Zbyt intensywne tarcie czy wirowanie mogłoby doprowadzić do zniszczenia włókien. Dlatego pralki Amica posiadają specjalny program, który zastępuje konwencjonalne pranie ręczne. Dzięki niemu produktywnie i łagodnie pozbędziesz się zabrudzeń, a Twoje ubrania dłużej zachowają perfekcyjną formę. I bez wysiłku!

Program Koszule

Delikatna bluzka czy koszula wymagają specjalnego traktowania. Dedykowany program wykorzysta stosowne ustawienia i efektywnie usunie zabrudzenia bez ryzyka zniszczenia delikatnych dzianin. Ciesz się mistrzowskim wyglądem dopiętym na ostatni guzik!

Program Ulubione

Pierz tak, jak uwielbiasz! Program Ulubione pozwala zapisać jednostkowe cechy prania. Dzięki temu są dostępne na wyciągnięcie ręki. Ty oszczędzasz czas, a pralka zagwarantuje najwyższą jakość prania za kazdym razem.

Program Outdoor

Jak wydajnie i bezpiecznie wyprać odzież outdoorową? Dzięki programowi Outdoor zadbasz o odzież do zadań specjalnych i utrwalisz jego wodoodporną powłokę. Starczy dodać impregnatu do pojemnika na płyn zmiękczający. Ty planuj przygody, a pralka Amica przygotuje do nich Twoje ubranie!

Program Fitness

Zadbaj o swój strój do uprawiania sportu!dedykowany program skutecznie wypierze choćby delikatne ubrania z mikrofibry, zapewniając bezpieczeństwo wymagającym tkaninom. Ty osiągasz maksymalne efekty na siłowni, a Twoja pralka zapewnia maksymalne efekty prania!


wyświetlacz LCD

stanowczo ergonomiczny i czytelny. Taki właśnie jest wyświetlacz w pralkach Amica. Dzięki niemu zyskasz łatwy dostęp do informacji, bez problemu dokonasz ustawień i zweryfikujesz status pracy urządzenia.

Program Express 15'

Masz tylko chwilę na odświeżenie ubrania? Z programem Express w zaledwie 15 minut pozbędziesz się przykrych zapachów i lekkich zabrudzeń z odzieży. To rozwiązanie produkowane z myślą o Twoim intensywnym tempie dnia!

Program Syntetyki

Chcesz, zachować piękno i formę syntetycznych dzianin? Użyj przeznaczonego dla nich programu, który wydajne usuwanie zabrudzeń w łagodnym dla tekstyliów cyklu. Nie musisz się już obawiać, iż Twoje ulubione ubrania zniszczą się w praniu.

Program Delikatny

Boisz się prania jedwabiu w pralce? Dzięki łagodnym ruchom bębna w przeznaczonym programie, choćby najdelikatniejsze dzianiny zostaną wyprane skutecznie, lecz bez ryzyka naruszenia wrażliwych na tarcie włókien. Twoje zwiewne i lekkie ubrania zyskały skuteczną ochronę, dzięki której możesz radować się nimi dłużej.

Program Bawełna

Twoje ulubione bawełniane koszulki, ręczniki czy pościel zasługują na trafne traktowanie. Dlatego pierz je w dedykowanym programie, który skutecznie likwiduje plamy, choćby w sytuacji silnego zabrudzenia. Prędko się przekonasz, że czystość i miękkość prania może zniewolić.

Klasa sprawności prania

Zależy Ci na produktywnym praniu? Amica od lat spełnia najsurowsze wymogi Komisji Europejskiej, proponując pralki o najwyższej Klasie produktywności prania „A". Dzięki czemu masz pewność, że Twoja pralka odpowiednie właściwości, by sprawnie usuwać wszelkie zabrudzenia.

szybki dostęp

Pranie się skończyło, a Ty nerwowo przestępujesz z nogi na nogę, w oczekiwaniu na odblokowanie drzwi? Z pralką Amica zapomnisz o tym problemie. Elektromagnetyczna blokada pozwala otworzyć drzwi pralki natychmiast po zakończeniu procesu. To wygoda i komfort nie tylko dla niecierpliwych.

Sygnalizacja dźwiękowa

Ile razy zdarzyło Ci się przegapić zakończenie prania i zapomnieć, że trzeba je rozwiesić? Dzięki pralkom Amica ten problem odejdzie w niepamięć. Starczy, że włączysz dźwięk w ustawieniach urządzenia, a pralka poinformuje Cię, że zakończyła proces prania. Użyteczność i wygoda na co dzień.

Pranie deszczowe

Chcesz mieć pewność, iż detergent dotrze skutecznie do wnętrza każdego włókna? To osiągalnie z funkcją Pranie deszczowe. System zabiera wodę z detergentem w górę bębna, dokładnie go rozpuszcza i zrasza pranie w formie deszczu. To pewność jeszcze pokaźniejszej wydajności każdego prania!

Tryb prędki

Jeśli zależy Ci na jednoczesnej oszczędności czasu, wody i energii wybierz Tryb szybki. Dzięki niemu błyskawicznie pozbędziesz się lekkich zabrudzeń i odświeżysz swoje pranie. A zyskany czas możesz poświęcić na przyjemności.

System Navigator

Zapomnij o czasochłonnym wertowaniu instrukcji. Instynktowny panel pralki prędko poprowadzi Cię krok po kroku do świetnego prania. Nie musisz znać instrukcji na pamięć, żeby ustawić program jaki Ci trzeba.

Zakres regulacji temperatury prania

różne tkaniny wymagają zróżnicowanych warunków prania w zależności od typu włókien i rodzaju zabrudzeń. Obfity zakres temperatur pozwoli Ci wyprać odzież w temperaturze dokładnie takiej, jakiej Ci trzeba. Ty decydujesz!

towar
firma
Kod producenta
1140314
EAN
5906006403140
informacje podstawowe
Biały
wariant
typowe
Klasa techniczne Zużycie Wirowanie Funkcje
Elektroniczne
zastosowane technologie
Auto czujka
Funkcja pamięci
Pauza
Sygnał akustyczny sygnalizujący o zakończeniu programu
Wskaźnik czasu do końca programu
Programy
rodzaje programów
Bawełna
Bawełna Eco
Ciemne odcienie
Delikatne
Program AntyAlergia
Program codzienny
Program do dzianiny syntetycznych
Program Koszule
Program Outdoor
Program Wełna
Wirowanie
wymiary Drzwi
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 801 800
Opis:
Centrum serwisowe801 801 800672 546 500Połączenia z telefonów komórkowychPracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.